Enamus vastanuist pole presidendiga nõus

Eesti, Uudised,
©Valitsuse kommunikatsioonbüroo
Valitsuse pressikonverents.

MTÜ Ühiskonnauuringute Instituudi tellimusel läbi viidud küsitluses paluti inimestel öelda, kas nende arvates kujutab ametisolev Vabariigi Valitsus ohtu Eesti julgeolekule ja põhiseaduslikule korrale. Küsitlusest selgus, et enamik ehk üle poole vastajatest seda ei tee.

Eelmise aasta lõpus Postimehes ilmunud intervjuus ütles president Kersti Kaljulaid, et praegune valitsus on selles mõttes ohuks põhiseaduslikule korrale, et nad seavad kahtluse alla põhiseaduse paragrahvi 12: kõik inimesed on võrdsed. Lisaks ütles president, et valitsus on ohuks ka meie julgeolekule, arvestades seda, et viimase kuu jooksul on siseminister kaks korda sekkunud Eesti välispoliitikasse ja asunud jõuliselt seda kujundama.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Nagu selgus küsitlusest, pole enamus inimesi presidendiga nõus.

Julgeolekus ei pea ohtlikuks 51% vastajatest, põhiseaduslikule korrale ei pea ohtlikuks 53% vastanutest.

 

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused