Enamus vastanuist pole presidendiga nõus

Eesti, Uudised,
©Valitsuse kommunikatsioonbüroo
Evelyn Sepp ajaks hea meelega kogu maailma probleemid praeguse valitsuse kaela. Pilt on illustratiivne.

MTÜ Ühiskonnauuringute Instituudi tellimusel läbi viidud küsitluses paluti inimestel öelda, kas nende arvates kujutab ametisolev Vabariigi Valitsus ohtu Eesti julgeolekule ja põhiseaduslikule korrale. Küsitlusest selgus, et enamik ehk üle poole vastajatest seda ei tee.

Eelmise aasta lõpus Postimehes ilmunud intervjuus ütles president Kersti Kaljulaid, et praegune valitsus on selles mõttes ohuks põhiseaduslikule korrale, et nad seavad kahtluse alla põhiseaduse paragrahvi 12: kõik inimesed on võrdsed. Lisaks ütles president, et valitsus on ohuks ka meie julgeolekule, arvestades seda, et viimase kuu jooksul on siseminister kaks korda sekkunud Eesti välispoliitikasse ja asunud jõuliselt seda kujundama.

Nagu selgus küsitlusest, pole enamus inimesi presidendiga nõus.

Julgeolekus ei pea ohtlikuks 51% vastajatest, põhiseaduslikule korrale ei pea ohtlikuks 53% vastanutest.

 

Kommentaarid

5 commentsOn Enamus vastanuist pole presidendiga nõus

 • Avatar

  Palun-palun-palun, UU toimetus, võtke ometi mõni HARITUD keeletoimetaja tööle, teie artiklid on nii kirjavigu täis, et meenutavad juba Delfit! “Küsitlusest selgus, et enamik ehk üle poole vastajatest seda ei tee.” Mida nimelt? Silme ette kerkib google´i translaatoriga kirjutatud Nigeeria “printsi” abipalvekiri.

  • Avatar
   uskmatu-toomas

   Kulla Katrin olete üks neist kenadest noortest tänapäeva inimestest kes oskavad lugeda kui ei saa kirjutatust aru,Kahju.

 • Avatar
  uskmatu-toomas

  Kui ikka 30 aastat on ajusid korralikult loputatud siis minu arvates on neid ajupestuid veel tunduvalt rohkem aga kõiki ei leitud üles !
  Ega kaabude väljaütlemised ja toimetamised pole ka kasuks tulnud !

 • Avatar

  Millal uuriti rahva seas presidendi populaarsust? Miks sellist infot ei avldata? Kas kaljulaid on nii ebapopulaarne, et kardetakse?

 • Avatar

  kas tõesti nii palju on ajupestuid? 49% ja 47%? uskumatu. aga ega neid uuringuid tegelikult uskuda ei saa, usun, et terve mõistusega inimesi on meil ikka rohkem 🙂

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused