Feministid, ae! Sotsist Euroopa Parlamendi liige Sven Mikser solvas oma väljaütlemises naisi

Eesti, Uudised,
- Updated
Sven Mikser
Sven Mikser

Sotsiaaldemokraadist Euroopa Parlamendi liige naeruvääristab oma Facebooki sissekandes naisi, kui nimetab peaminister Jüri Ratase reaktsiooni Reformierakonna Kaja Kallase süüdistuse kohta daamilikuks solvumiseks.

Ta kirjutab, et tähelepanu kõrvale juhtimiseks Mart Järviku teemalt „on peaminister otsustanud dramaatiliselt minestada. Kuidas teisiti nimetada teeseldud daamilikku solvumist Kaja Kallase sõnakasutuse pärast?“.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Meenutagem, et Kaja Kallas süüdistas peaministrit sisuliselt riigireetmises, kui ütles, et Ratas on võimeline Eesti maha müüma. Ratas ja Keskerakonna poliitikud ootavad Kallaselt vabandust, mida pole siiani tulnud.

Mikseri matsliku väljenduse peale pole reageerinud ka valikuliselt käituv president Kersti Kaljulaid, kes varem on alati tõtanud kritiseerima näiteks rahvuskonservatiivide sõnakasutust.

Kui EKRE esimees Mart Helme võrdles Kaljulaidi väljamarssi Marti Kuusiku ametisse nimetamisel emotsionaalselt ülesköetud naisterahvale omase käitumisega, tekitati sellest meedias suur skandaal ning lause lisandus poliitfolkloori.

Midagi sellesarnast pole aga kostnud naisõiguslastelt, opositsioonipoliitikutelt ega ka meedialt äsjase Sven Mikseri solvangu kohta naiste aadressil.

UU

2 commentsOn Feministid, ae! Sotsist Euroopa Parlamendi liige Sven Mikser solvas oma väljaütlemises naisi

  • Avatar

    Taadi juttu lugedes tuleb meelde kadunud isa jahikaaslase Jaani väide ca 40 või pisut rohkem aastat tagasi arenenud sotsialismi ajastul, et kommunismi ei saa normaalsetes oludes tekkida, sest see ei vastavat inimese füsioloogilistele iseärasustele. Nimelt on inimesel kümnest sõrmest kaheksa enda poole ja ainult kaks väljapoole.

  • Avatar

    Keegi külmkapimehaanik kunagi reklaamis end kui Eesti parim müügimees.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused