Henn Põlluaas lisaeelarve kinnitamise järel: “Parlament ega valitsus ei puhka täpselt samamoodi nagu ei puhka meie tublid inimesed eesliinil”

Eesti, Uudised,
Riigikogu EKRE fraktsiooni liikmed.

Riigikogu spiiker Henn Põlluaas (EKRE) avaldas heameelt, et eriolukorra tingimustest saadi sedavõrd kiiresti vastu võtta kriisi leevendav lisaeelarve.

„Riigikogu panus praeguses situatsioonis on olnud äärmiselt vajalik. Me töötame ööpäevaringselt selle nimel, et võimaldada riigil rakendada mõjusamaid meetmeid ohjeldamaks kriisist tulenevaid tagajärgi,“ lausus Põlluaas. „Riigikogu roll seadusandliku võimu kandjana on just nendel nädalatel ennast eriliselt tõestanud.
Parlament ega valitsus ei puhka täpselt samamoodi nagu ei puhka meie tublid inimesed eesliinil.“

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Riigikogu kiitis tänasel istungil heaks 2020. aasta lisaeelarve seaduse eelnõu ja veel kaks abimeetmetega seotud seadust. Eesti ajaloo suurim majanduse abipakett pakub tuge nii ettevõtetele kui ka tööinimestele, keda kriis kõige enam puudutanud on.

Lisaeelarves nähakse ette koroonaviiruse levikuga seotud majanduslike meetmete elluviimiseks vajalik eelarve. Meetmete eesmärgiks on leevendada kahjusid, stimuleerida majandust ning kiirendada kriisist välja tulemist.

Lisaeelarve järgi kujuneb valitsussektori nominaalseks eelarve puudujäägiks tänavu koos valitsuse majanduse toetusmeetmetega 2,62 miljardit eurot. Meetmete mõju valitsussektori nominaalsele eelarvepositsioonile on 1,15 miljardit eurot.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused