Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Homoaktivistid pressivad ikka kooliuste vahelt sisse

17.02.2020
© Scanpix

Homoaktivistid ei saa näppe kuidagi noortest eemale, nüüd andsid nad eripreemia Rakvere gümnaasiumi filmifestivalil linastunud ekraaniteosele ning selleks auhinnaks oli selle filmi linastusõigus seksuaalvähemuste teemalisel filmifestivalil.

Läinud nädalal gümnaasiumi aulas eriauhinna üle andnud LGBT filmifestivali korraldaja Teet Suur ütles, et film „Päeva printsess“ sai auhinna „olulise teema käsitlemise“ eest.

„Rakvere Gümnaasiumi filmifestival 2020 “Juurte juurde” suundub pilvedesse ulatuvast ladvast tagasi sinna, kust kõik alguse sai. Teeme kummarduse seemne külvajatele ja kastjatele ning aitame uutel tõrudel idanema hakata. Juurdleme sügavuti, pöörates kaamerasilma ajas tagasi. Sealjuures ei unusta me lihtsust, huumorit ja loomulikult armastust filmikunsti vastu! Juurdleme, juurime, juurutame ja juurdume,“ kirjutatakse koolinoorte filmifestivali tutvustuses.

Mõni aeg tagasi tekkis probleem sellega, et homokoor “Vikerlased” värbasid enda sekka uusi lauljaid Rakvere reaalgümnaasiumi tahvlitele paigaldatud plakatitega, mis koolijuhi korraldusel siiski maha võeti.