Homoaktivistid pressivad ikka kooliuste vahelt sisse

Eesti, Uudised,
©Scanpix

Homoaktivistid ei saa näppe kuidagi noortest eemale, nüüd andsid nad eripreemia Rakvere gümnaasiumi filmifestivalil linastunud ekraaniteosele ning selleks auhinnaks oli selle filmi linastusõigus seksuaalvähemuste teemalisel filmifestivalil.

Läinud nädalal gümnaasiumi aulas eriauhinna üle andnud LGBT filmifestivali korraldaja Teet Suur ütles, et film „Päeva printsess“ sai auhinna „olulise teema käsitlemise“ eest.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

„Rakvere Gümnaasiumi filmifestival 2020 “Juurte juurde” suundub pilvedesse ulatuvast ladvast tagasi sinna, kust kõik alguse sai. Teeme kummarduse seemne külvajatele ja kastjatele ning aitame uutel tõrudel idanema hakata. Juurdleme sügavuti, pöörates kaamerasilma ajas tagasi. Sealjuures ei unusta me lihtsust, huumorit ja loomulikult armastust filmikunsti vastu! Juurdleme, juurime, juurutame ja juurdume,“ kirjutatakse koolinoorte filmifestivali tutvustuses.

Mõni aeg tagasi tekkis probleem sellega, et homokoor “Vikerlased” värbasid enda sekka uusi lauljaid Rakvere reaalgümnaasiumi tahvlitele paigaldatud plakatitega, mis koolijuhi korraldusel siiski maha võeti.

Kommentaarid

4 commentsOn Homoaktivistid pressivad ikka kooliuste vahelt sisse

 • Avatar
  Taivo Põrk

  Rakvere raiped.

 • Avatar
  inimkonnale

  Ei homodele! Mees peab jääma meheks ja Naine-naiseks! Looja on Loonud Mehe ja Naise ja see peab jätkuma niikaua kui inimkond kestab!

 • Avatar

  Jüngreid on ju vaja ja koolinoored kes keskmiselt lollimad aga tahtes ennast “paremast” küljest näidata lähevad selliste lollustega kaasa.
  Lühidalt – kodune lastetuba on olematu – kõikelubavus ja mentaliteet “küll riik/kool õpetab” toodab juurteta noori marxiste.

  • Avatar

   Millal küll me vabaneme homoaktivistide terrorist? Isegi kõigi laste sõber Sipsik on muudetud mingiks sootuks tegelaseks. Mina mäletan oma lapsepõlvest, et nukk Sipsik oli ikka tüdruk. Nüüd aga selgub, et uues eesti multifilmis on Sipsik mingi mehe häälega ilma kindla soota tegelane. Isegi laste multikate sisse on homoaktivistid oma räpase jälje jätnud. Millal küll me vabaneme homoterroristide vaimsest vägivallast?

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused