Jaak Madison: EKRE lõhubki seda, mida Reformierakond on valesti teinud

Uudised,
- Updated
©Scanpix
Jaak Madison, Mart Helme ja Siim Kallas Postimehe trehvunksil

EKRE Euroopa Parlamendi saadik Jaak Madison ütles ajalehele Pealinn vastuseks Siim Kallase kriitikale, et loomulikult, EKRE tahabki väga palju asju lammutada, mida Reformierakond on teinud valesti.

„See on täiesti õige, aga Siim Kallas presenteerib seda väga vale nurga alt.“

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“EKRE soovib oma poliitika alusena ehitada üles vastasseisu Reformierakonnaga. Nende sõnum on lammutada kõik, mis senist Eesti Vabariiki iseloomustab: muudame põhiseaduse, purustame senise õiguskaitsesüsteemi, kaotame e-riigi. Majandusest vaikime,” kirjutas Siim Kallas Eesti Ekspressis.

Madison selgitas, et kui Siim Kallas arvab, et EKRE soovib jätkata pimesi uskumist e-valimistesse, mida sellisel kujul ei rakenda mitte ükski teine riik, siis ta loomulikult eksib ja peab teisi idiootideks. “EKRE muidugi sellega nõus ei ole,” ütles Madison. “EKRE tahab seda pimesi uskumist lammutada, samal ajal ehitades e-riiki selliselt, mis suudab konkureerida globaalselt, mitte jääda imetlema oma naba tänu sellele, mis sai 15 aastat tagasi tehtud.”

Madison kirjeldab, et me oleme olukorras, kus me vaatame e-riigi küsimustes väga kaugelt hiinlaste ja jaapanlaste tagatulesid. “Siim Kallas ajab siin kõik nagu pudru ja kapsad segamini,” ütles ta.

Madison kinnitab, et EKRE räägib majandusest aina rohkem.

„Me räägime tohutust ääremaastumisest, väljarändest, madalast iibest – kõik on seotud suurte majanduslike probleemidega ja loomulikult me tahame sellist majanduslikku dogmaatikat lõpetada, mida Reformierakond on juhtinud paarikümne aasta jooksul. Selles mõttes on Kallasel õigus – loomulikult me vastandume väga palju Reformierakonna poliitikale,” ütles Madison.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused