Jaak Madison: Euroopa Parlamendis keelati rahvuslipu kasutamine

Eesti, Uudised,
- Updated
jaak madison

“Euroopa Liit ei ole enam rahvusriikide liit. Jõudsin Strasbourgi Euroopa Parlamenti ja olen hetkel istungil ning sain teada, et täna mõned tunnid varem keelati ära oma riigi lipp oma istekoha laual istungisaalis,” kirjutas EKRE saadik Euroopa Parlamendis Jaak Madison eile õhtul Facebookis.

„Siiani polnud see probleem olnud, kuid nüüdsest on,“ lisas ta. „Oma riigi lipukesed olid laudadel paljudel meie poliitgrupi liikmetel ja Brexiti parteil, kuid eks see [keeld] näitabki föderalistide labasust.“

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Objektiiv kirjutab, et rahvuslippude keelu pani saadikutele peale sotsiaaldemokraatlikke “väärtuseid” kandvasse Itaalia Demokraatlikusse Parteisse kuuluv Euroopa Parlamendi 63-aastane president David-Maria Sassoli.

7 commentsOn Jaak Madison: Euroopa Parlamendis keelati rahvuslipu kasutamine

 • Avatar

  Siinkohal küsiks: kas Jaak Madisoni hoidis oma laual Euroopa Parlamendis meie rahvuslippu?

 • Avatar

  Õmmelgu väike lipuke rinna-taskule…
  (See on nüüd koht, kus tuleks kisa tõsta – ja näidata kogu Euroopale, mis EU-ga meil õieti tegu on !!!)

 • Avatar
  Margus Peterson

  kui Vello Leito ütles, et jevroliitu minek saab olema meie riigi ja rahva lõpu alguseks, siis pidasin seda
  veidi üle pingutatuks. aeg näitas, et tal oli õigus. meid osteti lihtlabaselt ära. meie oma naiivsuses ja usus
  “helgesse homsesse” ei tabanud “moodsa” maailma põhitõde – iga “investeering” peab end tagasi teenima. võimalikult
  “priskete” protsentidega. ja lumepall veereb – järjest kiirust ja suurust kogudes . . .

 • Avatar
 • Avatar

  Huvitav mida inimesel veel vaja on, et ta aru saaks, et EU on palju kirutud NLiidu järglane mis mõeldud Euroopa jaoks????
  Lisan viite projektile milles seletatakse ära selle monstrumi tekitajad ja vaimsed isad, ning sammud mis selleni viisid:
  https://concen.org/content/europa-last-battle-2017

 • Avatar
  Tõnis Siim

  Nõukogude okupatsioonist ja totalitarismist rahvuste ning põlisrahvaste suhtes vaenulikku, rahatotalitaristlikku-plutokraatlikku EU impeeriumi-ühiskatlasse sattumisega oleme rahvusliku ellujäämise väljavaadete seisukohalt sattunud vihma käest räästa alla.

 • Avatar
  Leo Viller

  Kas ikka ei ole mõnele veel pärale jõudnud, et Euroopa Liidu bürokraatidele ja näiliselt sellele liidule kaasatundjatele, alates ishiasehaigest ning igasugustest muudest eurosuurustest ja lõpetades meie määratud presidendiga, on antud käsk see monstrum ära likvideerida. Nagu öeldakse, käsk on vanem kui meie. Järelikult peaks igale Eesti mõtlemisvõimelisele inimesele selge olema, et tuleb anda oma panus selle monstrumi lammutamisse

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused