Jaak Madison ja tema mõttekaaslased korraldavad homme Strasbourgis protestiaktsiooni lipukeelule

Maailm, Uudised,
- Updated
©Scanpix.
Euroopa Parlamendi istungitesaal Strasbourgis.

Euroopa Parlamendi liige Jaak Madison teatas, et parlamendi istungisaalis Strasbourgis käskis rahvusriikide lipud laudadelt korjata president David-Maria Sassoli.

„Ta oli käskinud eemaldada laudadelt rahvuslipud tulenevalt Euroopa Parlamendi kodukorrareeglitest ning tugines punktile, kus räägitakse “avalduste”, “plakatite” või “reklaamide” keelust,“ ütles Madison. „Nüüd siis loodab ta panna samasse pütti ka meie lipud, kuigi samal ajal on parlamendi saalis istungi juhataja taga esindatud kõikide riikide lipud ning lisaks ka Euroopa Liidu lipp. Need ei olegi nagu “plakatid”?“

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ta lisas, et kavatseb koos mõttekaaslastega esineda neljapäeval protestiga ja asetada oma laudadele siiski oma riikide lipud.

Nimelt neljapäeval on enne hääletusi võimalus esineda protestidega reeglite osas. „Tahame näha, kas parlamendi president julgeb saata oma käskjalad likvideerima meie lippe laudadelt, mis oleks totaalne parlamendi reeglite rikkumine ja tekitaks täieliku skandaali,“ lisas Madison, kelle sõnul sülitavad Euroopa Parlamendi funktsionäärid iseenda tehtud reeglitele, kuigi armastavad pidevalt rääkida õigusriiklusest ja seaduste järgimisest.

Jaak Madison avaldas üleeile, et Euroopa Liit ei ole enam rahvusriikide liit, sest ta sai Strasbourgis istungil teada, et mõned tunnid varem keelati ära oma riigi lipp oma istekoha laual istungisaalis.

„Siiani polnud see probleem olnud, kuid nüüdsest on,“ lisas ta. „Oma riigi lipukesed olid laudadel paljudel meie poliitgrupi liikmetel ja Brexiti parteil, kuid eks see [keeld] näitabki föderalistide labasust.“

 

One commentOn Jaak Madison ja tema mõttekaaslased korraldavad homme Strasbourgis protestiaktsiooni lipukeelule

  • Avatar

    Nüüd tuleks KÕVA HÄÄLT teha, et KÕIK inimesed Euroopas näeksid ja kuuleksid, millega meil EL näol TEGELIKULT on tegemist… !!!

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused