Reformierakond laguneb: järjekordne orav tõmbas saba jalge vahele

Eesti, Uudised,
- Updated
©UU

Järjest mitmel ametikohal ebaõnnestunud endine Reformierakonna minister Laine Randjärv teatas ajakirjandusele, et ta on otsustanud poliitikast eemale tõmbuda.

Viimati Viimsi vallavanema kohalt skandaaliga lahkunud endine Reformierakonna tipp-poliitik ütles, et praegu on ta aja maha võtnud, et elu üle järele mõelda.

“Olen otsustanud tegevpoliitikast ära minna, seisan teelahkmel ja otsin uusi väljakutseid,” sõnas ta ERR-ile antud intervjuus.

Randjärvelt küsiti ka, kas Reformierakonna juhatuse liikmena lootis ta ehk, et erakond aitab tal pärast pehmemalt maanduda. “On õige arvestada, et kui oled poliitikasse tulnud, siis seal on palju plusse, aga on ka palju ohte ja karisid ning kui lähed ära, tuleb loota eelkõige iseendale,” vastas Randjärv.

Puudutades Reformierakonna väljajäämist valitsusest, tunnistas Randjärv: “Ma arvan, et ka meie ise, meie meeskond ei olnud selleks valmis. Saime nokdauni ilma, et meid olnuks treenitud, kuidas pead kõrvale tõmmata.”

Laine Randjärv on olnud kultuuriminister, Riigikogu liige kahes koosseisus, Riigikogu aseesimees ning Tartu linnapea. 14. septembril 2018 valiti Randjärv SA Eesti Kontsert juhatuse liikmeks, kuid peagi see otsus tühistati.

Pärast Reformierakonna opositsiooni kukkumist on tuntumatest reformierakondlastest poliitikaga hüvasti jätnud näiteks Remo Holsmer, Arto Aas ja Kalle Palling.

Kommentaarid

2 commentsOn Reformierakond laguneb: järjekordne orav tõmbas saba jalge vahele

  • Avatar

    Laine Randjärv oli lihtsalt üks lollike (ja parteisõdur), kes ise ka jäi uskuma seda võlts-imidžit, mida REF palju-palju aastaid massi-meedia abiga rahvale endast sisendas ja müüs… Illusioonides elamine lõpebki varem või hiljem krahhiga…

  • Avatar

    Tahaks nii väga ütleda, et “rotid põgenevad uppuvgad laevalt” aga kahjuks veel ei saa.
    Sots-bolsevike peamine strateegia on “tantsu sammul” – kui teine on ees siis samm tagasi.
    Siis lastakse välja “meedia lõukoerad” kes ette jääänu ära tümitavad ja siis kiiresti 2 sammu edasi…

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused