Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Kallutatud Delfi kandis pühade jumalateenistuse üle ei mujalt kui Risti kogudusest geisuhteid kaitsva pastori varal

-
12.04.2020
Annika Laats
© Kuvatõmmis.

Delfi isegi ei varja enam oma maailmavaatelist kallutatust ning demonstreerib seda ülima sihikindlusega. Nüüd kandis see vasakliberaalne kanal ülestõusmise esimese püha jumalateenistuse üle ei kusagilt mujalt kui Risti kogudusest, kus teenis vikerkaarevärvilisse aksessuaari riietunud skandaalne geiaktivistist kirikuõpetaja Annika Laats.

Annika Laats on tuntud kui kooseluseaduse pooldaja, kes kutsuti ka Rakveres peetava homofilmifestivaliga seotud jumalateenistusele jutlust pidama.

Pastor Laats pälvis avalikkuse tähelepanu, kui ta võttis ETV saates “Suud puhtaks” jõuliselt sõna kooseluseaduse kaitseks, millele järgnes hukkamõist EELK peapiiskopi Urmas Viilma poolt

Ehkki Eesti Evangeelne Luteri Kirik on määratlenud abieluna mehe ja naise vahelise liidu, on Laats ujunud kirikuga vastuvoolu ning pooldanud avalikult homosuhteid. Annika Laats tunnistas, et on seisnud aastaid geide eest, samuti on ta enda kohta öelnud, et ta on katkine ja puudulik maailmaparandaja.

Sõltuv meediaväljaanne Delfi on oma kirjutistest juba ammu näidanud end vasakliberaalse häälekandjana, millele andis tunnistust ka pühapäeval üle kantud jumalateenistus, mis tehti nimme Risti koguduses, mille pastor on öelnud ka seda, et Piibli sõnastus on aegunud.