Kallutatud Delfi kandis pühade jumalateenistuse üle ei mujalt kui Risti kogudusest geisuhteid kaitsva pastori varal

Eesti, Uudised,
©Kuvatõmmis.
Annika Laats

Delfi isegi ei varja enam oma maailmavaatelist kallutatust ning demonstreerib seda ülima sihikindlusega. Nüüd kandis see vasakliberaalne kanal ülestõusmise esimese püha jumalateenistuse üle ei kusagilt mujalt kui Risti kogudusest, kus teenis vikerkaarevärvilisse aksessuaari riietunud skandaalne geiaktivistist kirikuõpetaja Annika Laats.

Annika Laats on tuntud kui kooseluseaduse pooldaja, kes kutsuti ka Rakveres peetava homofilmifestivaliga seotud jumalateenistusele jutlust pidama.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Pastor Laats pälvis avalikkuse tähelepanu, kui ta võttis ETV saates “Suud puhtaks” jõuliselt sõna kooseluseaduse kaitseks, millele järgnes hukkamõist EELK peapiiskopi Urmas Viilma poolt

Ehkki Eesti Evangeelne Luteri Kirik on määratlenud abieluna mehe ja naise vahelise liidu, on Laats ujunud kirikuga vastuvoolu ning pooldanud avalikult homosuhteid. Annika Laats tunnistas, et on seisnud aastaid geide eest, samuti on ta enda kohta öelnud, et ta on katkine ja puudulik maailmaparandaja.

Sõltuv meediaväljaanne Delfi on oma kirjutistest juba ammu näidanud end vasakliberaalse häälekandjana, millele andis tunnistust ka pühapäeval üle kantud jumalateenistus, mis tehti nimme Risti koguduses, mille pastor on öelnud ka seda, et Piibli sõnastus on aegunud.

7 commentsOn Kallutatud Delfi kandis pühade jumalateenistuse üle ei mujalt kui Risti kogudusest geisuhteid kaitsva pastori varal

 • Avatar
  Sügamine ei ole sugutamine

  Ei julge enam kirikusse minnagi. Tea mis asutuseks on nad end ümber häälestanud. Lähed kohale ja satud liturgia asemel orgiale. Tagatippu võidakse lihaselised munad kaa ä’ä võtta.

  Vanaste ei peetud kirikus arvet sügamise eripärade kohta. Seda võis üles tähendada sandarm, arst või naljapiltnik.

  Vanaste käidi kirikus ikke hingehädade pärast. Muude hädadega otsiti esiti abi ikke tohtrihärralt.

  Tehke sugu ja katke maa!

 • Avatar
  vanaema maalt

  Kohutav silmamoondaja, Delfi imelapsuke ja põrgutee sillutaja jälle pildil. Viilmale ikka väga suur häbiplekk, aga ju siis ka temale sobib.Nüüd siis näha , kes või mis nende jumal on, tagumine pool. Ei lähe kunagi trukkerite kirikusse, mitte kunagi, vastik.

 • Avatar
  Kuhu lähed, EELK?

  Päris rõve, naine preestrina ja homo-plagu kiriku kantslis ümber kaela!!! – kuhu EELK nii välja jõuab?

 • Avatar

  Ma ei saanud päris hästi aru, et kas Taara munad tuleb ära värvida?

 • Avatar

  Naljakas lugeda kuidas räägitakse homodest kui mingitest deemonitest. Uued Uudised mingi täielik boomerite sait ju, minge ravile ajuarsti juurde mitte ärge lärmake siin. Moderaator võiks ka munad üles leida ja lasta kõik kommentaarid üles mitte tekitada filtrit.

  • Jüri Kukk

   Mida teeb lugupeetud kommentaator “boomerite saidil”, ise veel teisi lärmamises süüdistades ja ajuarsti juurde saates? Uued Uudised on rahvuskonservatiivne portaal, mis hoiab oma joont ega soovi saada vastastiku sõimamiste kohaks, seega ärge lootke, et me muutume Delfi moodi kohaks, kus võib öelda, mida ainult sülg suhu toob.

 • Avatar
  White Pride Worldwide

  Ah vahet pole, üksiki tõeline patrioot ei vaata nii kui nii neid juudijumala kummardajate halamisi, vahet pole kas seal iniseb homode pooldaja või vastane. Värvige parem mune ja Taara avitab!

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused