Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Kaubanduskeskus ei suutnud alla neelata homoabielude vastast reklaami

20.02.2019
Sellele reklaamile pani Põhjakeskus käe ette.

Rakvere linna servas asuv Põhjakeskus, mis on piirkonna suurimaid kaubanduskeskusi, on võtnud tsensori rolli ning blokkinud EKRE Lääne-Virumaa esinumbri Anti Poolametsa reklaami, mis kutsub üles ütlema “ei“ homoabieludele.

Kui homoabielude vastast reklaami pidas kaubanduskeskus sobimatuks, siis teiste sõnumitega reklaamid jäeti alles.

Anti Poolamets ütles, et teised EKRE reklaamid, mis hakkasid jooksma kaubandusparadiisi teleekraanidel, olid kenasti üleval, aga üks tema oma mittte.

Digiekraanid OÜ projektijuht Raul Lõhmus vastas Anti Poolametsa järelpärimisele järgmist: “Seda klippi ma ei saanud eetrisse lasta, kuna Põhjakeskus pidas sõnumit oma ekraanidele ebasobivaks. Loodetavasti saate seda reklaami levitada oma kanalite kaudu.”

Selle aktiga väljendusvabadust piirav kaubanduskeskus, kes teenib ostlejate arvelt tohutuid kasumeid, püüab kallutada nendesamade ostlejate valikuid ühiskonnaelus.

Põhjakeskus on tänavu juba varem kupatanud oma uste eest ja isegi parklast minema ka erinevate parteide kandidaadid, lubamata neil seal oma nn tänavakampaaniat teha ning inimestel kandidaatide ja nende mõtetega tutvuda.

Hiljuti sekkus valimisreklaamidesse ka Tartu Lõunakeskus, kes ei lasknud eetrisse professor Jaak Valge loosungit, kus ta mängis sõnadega “tume” ja “valge”.