Kert Kingole ei sobinud nõuniku seotus Vene taksofirmaga

Eesti, Uudised,
- Updated
©Scanpix.
TS0BE053

Paar nädalat tagasi sai väliskaubandus- ja infotehnoloogiaminister Kert Kingo teada, et tema poliitiline nõunik Viive Aasma on hiljuti saanud Yandex Taxi suhtekorralduspartneriks Eestis. Kingole aga ei meeldinud Aasma seotus Vene taksofirmaga ning tänaseks on Aasma Kingo nõuniku kohalt lahkunud.

Eesti Ekspress kirjutab, et Aasma firma Alfa-Omega oli septembris võitnud Yandexi konkursi PR-partneri leidmiseks. Viive Aasma kinnitas Ekspressile, et möödunud kuul oli tal minister Kingoga Yandexi-teemaline vestlus, mille käigus väljendas Kingo, et talle ei meeldi Aasma seotus Vene taksofirmaga.

Eile tuli avalikkuse ette teade, et Aasma lahkub Kingo nõuniku ametikohalt. Avalikus pöördumises väljendas Aasma hoopis pettumust Kingo suhtes, et viimane pole suutnud EASis korda majja lüüa.

Formaalselt on Aasma lahkumine vabatahtlik. Kingo ei vallandanud teda ja Aasma kirjutas ise lahkumisavalduse.

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused