Keskkonnaminister Rene Kokk pole rahul RKAS-i tööga: koristajad ei saa oma tööga hakkama

Eesti, Uudised,
©UU
Rene Kokk

Keskkonnaminister Rene Kokk (EKRE) heidab riigihalduseminister Jaak Aabile ette Riigi Kinnisvara aktsiaseltsis (RKAS) valitseva korralageduse üle. “Sagedasem on probleem sisekoristuse korralduse ja kvaliteediga,” kirjutas Kokk Aabile.

Kokk tõi välja, et liialt sageli peavad tema töötajad osutama RKAS-i kinnisvarahalduri tähelepanu puhastusteenindajate töö puudustele.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“On ka juhtumeid, kus pärast tähelepanu juhtimist puudused kõrvaldatakse, kuid edasi jätkub kõik vanaviisi. Probleeme on esinenud ka välikoristuse, muruniitmise, lumekoristuse ja libedustõrje õigeaegse tegemisega,” kirjutas Kokk.

Senine töökorraldus häirib Koka sõnul keskkonnaministeeriumi haldusala asutuste tööd ning edaspidi tuleb analoogiliste tööde korraldamisel olla kliendi vajadustele suunatud ning teha koostööd lahenduste leidmiseks, mitte põhjuste selgitamiseks, mis teenuse pakkumist takistavad.

 

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused