Kesknädala sünnipäeval tõdeti, et alternatiivmeedia lipulaevaks on Uued Uudised

Uudised,
- Updated
©UU
Edgar Savisaar ja tema külalised Hundisilmal

Eile peeti Edgar Savisaare juures Hundisilma talus 20 aasta möödumist ajalehe Kesknädal esimese numbri ilmumisest, lehe praeguseid tegijaid kohal ei olnud.

Keskerakonna häälekandjat peetakse esimeseks alternatiivmeedia esindajaks, mille lipulaevaks on praegu EKRE kanalid Uued Uudised ja Konservatiivide Vaba Sõna.

Lisaks sellele toodi veel hulk paralleele tollase Keskerakonna ja Eesti Konservatiivse Rahvaerakonnaga praegu – mõlemaid on üritanud peavoolumeedia halvustada ja nende kaasautoreid või allikaid eirata.

Nii Kesknädalale kui ka Tallinna Televisioonile ei ennustatud enam pikka tulevikku ning sellisel moel on keskerakondlikud kanalid madalseisus.

Kesknädala helgemaid aegu meenutasid Maarika Tuus-Laul, Heimar Lenk, sõna võttis ka EKRE liige Peeter Ernits, kes on olnud Maalehe peatoimetaja.

Kohale tulnud Edgar Savisaare ustavamatele kaasvõitlejatele laulis Uku Suviste. Kohal oli ka Kanal 2 ja Õhtuleht.

Edgar Savisaar ise üritas ka oma jalul seista ja kõndida, ta oli heas tujus, kuid vastupidiselt Delfis kirjutatule, ei saa öelda, et ta pakatas tervisest.

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused