Kuu aega hiljem: Marti Kuusiku uurimine ei edene

Uudised,
- Updated
©UU
Marti Kuusik

Kuuldavasti on kuu aega tagasi alustatud Marti Kuusiku kaasus ummikusse jooksmas, hädas ollakse vettpidavate tõendite leidmisega ning mõnigi niiöelda tunnistaja on oma ütlustest taganenud.

Kuu aega tagasi alustasid politsei ja prokuratuur kriminaalmenetlust toonase väliskaubandus- ja infotehnoloogiaministri Marti Kuusiku kohta meedias esitatud väidetava koduvägivalla uurimiseks.

Kriminaalmenetlust alustati karistusseadustiku kehalise väärkohtlemise paragrahvi alusel. Viru ringkonnaprokuratuurist öeldi ajalehele Virumaa Teataja, et Kuusikule pole kahtlustust siiani esitatud, kuid menetlus käib. Kui palju see võib veel aega võtta, prokuratuurist ajalehele ei öeldud.

Kuusik esitas ministriametist tagasiastumispalve, kinnitades, et tema vastu meedias esitatud süüdistused on laim. Tagasiastumist põhjendas Kuusik asjaoluga, et soovib tagada ametisse astunud valitsusele töörahu ning keskenduda kriminaalasjas enda kaitsmisele ja oma hea nime taastamisele.

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused