Lõpuks ometi: pidevalt EKRE-t vaenav veteransots astub kõrvale

Uudised,
©Madis Veltman/Ekspress Meedia
Marju Lauristini moodi sotsid unustavad sageli, et peavad olema poliitkorrektsed ja sallivad, ning lasevad oma bolševistlikul vihal voolata.

EKRE pooldajaid matsideks pidav ja EKRE-meelseid inimesi internatsidega võrrelnud punase taustaga sots Marju Lauristin teatas, et astub vanuse ja tervise tõttu poliitikast kõrvale.

See on õige samm, sest professori viimatised mõtteavaldused ei kannata enam mingit kriitikat.

78-aastane Marju Lauristin loobub oma kohast Tartu linnavolikogus ja lubas valimistel enam mitte kandideerida, teatas ERR.

“Pole õnneks ka kuhugi enam kandideerida. Kui kahe aasta pärast on kohalikud valimised, siis olen ma juba üle 80 aasta vana. Kõik inimesed saavad vanaks,” nentis Lauristin, kes kuulus hiljuti ka Euroopa Parlamenti.

Kahjuks lisas Lauristin, et vaatamata vanusele ta jätkab poliitilistel teemadel avalikult sõna võtmast. Karta on, et midagi mõistlikku sealt enam ei tule.

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused