Maaeluministeeriumi asekantsler: minul ministrile etteheiteid ei olnud

Eesti, Uudised,
- Updated
Maaeluministeerium

Nagu EKRE on seni selle taga olnud, tuleb üha enam tuleb välja, et etteheited ametist vabastatud maaeluministrile Mart Järvikule on õhust võetud ning seda on hakatud avalikult üha enam ka tunnistama.

Ajutiselt maaeluministeeriumi kantsleri Illar Lemmetti kohuseid täitev asekantsler Siim Tiidemann ütles Postimehele, et temal vabastatud minister Mart Järvikule etteheiteid ei olnud.

„Minul minister Järvikule enda valdkonnas etteheiteid ei ole. Välissuhtlus teda tõepoolest huvitas, ta pidas oluliseks Eesti toidukaupade turgude avamist,“ ütles Tiidemann saates „Otse Postimehes“.

Ta lisas, et EKRE terviksuhtumine maaeluministeeriumis on väga ettevõtjasõbralik, mis pole sugugi vale. Samuti ütles ta, et see on loomulik, kui minister valib kantsleri,  sest nende koostöö on väga vajalik.

UU

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused