Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

4 viisi, kuidas eurooplased saavad sissetungi peatada

21.10.2015
sissetung

Rootsi rahvuslasest aktivist Daniel Friberg avaldas veebilehel RightOn artikli “4 viisi sissetungi peatamiseks: nõuanded antikolonialistidele”. Avaldame selle siinkohal lühendatud kujul.

Käimas on Euroopa koloniseerimine. See on toimunud juba aastakümneid ja ei tohiks enam kellelegi olla uudiseks. Enne sellele probleemile praktiliste lahenduste väljakäimist heidame pilgu põhjustele, mis on lasknud sellel juhtuda:

1) Lääne eliidi teadlik, paremal juhul naiivne, halvemal juhul pahatahtlik kampaania elavdamaks majandusmigratsiooni Aafrikast ja Lähis-Idast. Rootsi eliit, kes juhib maailma kõige äärmusvasakpoolsemat ennastvihkavat riiki, on kõige hullem näide. Näiteks on Rootsi saatnud oma rannavalve – kelle tegelik ülesanne peaks olema Rootsi piiride kaitse – Vahemerele, kus illegaalidel aidatakse turvaliselt jõuda Euroopa rannale. Sealt rändavad illegaalid edasi peamiselt Saksamaale ja Rootsi, riikidesse, kes pakuvad neile kõige suuremaid majanduslikke hüvesid.

2) USA sõjajärgne välispoliitika on eriti viimastel aastakümnetel tähendanud sekkumisi Lähis-Idasse ja Aafrikasse. See strateegia on USA neokonservatiivide geopoliitikas kesksel kohal, kuna Ameerika mõju laiendamine ja maavarade üle kontrolli haaramine kattub vasakpoolse ideega universaalsest kõigile riikidele ühtmoodi kohaldatavast demokraatiast. Automaatselt toob see kaasa korduvad veresaunad, kuna küünilisus pluss silmaklappidega idealism on halvim võimalik kombinatsioon nende kaootiliste piirkondade jaoks. Kõigepealt maksavad selle hinda sealsed riigid, seejärel Euroopa, kuhu saabuvad nüüd terved hõimud. Parimal juhul nad ei integreeru ja muutuvad koormaks Euroopa riikide majandusele, halvimal juhul saavad neist terroristid. Euroopa valitsused ei ole võimelised neid tendentse ette nägema ega mingilgi moel nendega toime tulema.

3) Mošeed üle islamimaailma elavad kolonisatsiooni vaimus. Imaamid õpetavad noortele moslemitele, et neil on püha kohustus massiimmigratsiooni kaudu levitada islamit Euroopas. Pole juhus, et valdav enamik Euroopasse saabuvaid immigrante on noored mehed. Kui tegu oleks pelgalt sõjapõgenikega, võiksime oodata rohkem naisi ja lapsi. Immigrantide demograafia meenutab rohkem sissetungivat armeed. Küsimus ei ole ainult immigrantide soos ja vanuses, vaid ka suhtumises. Üleskutsed Euroopa koloniseerimiseks mõjuvad väga paljudele noortele moslemitele.

Mida me saame ette võtta?

Eurooplaseks olemine ei tähenda, et massiimmigratsiooni ja meie maailmajao islamiseerimist tuleks näha positiivsena. Vastupidi, on täiesti loomulik tunda vastumeelsust, kui uustulnukad lubavad tasapisi meie kultuuri enda omaga asendada. Ausalt öeldes ei saa ükski mõistlik inimene midagi sellist heaks pidada.

Paljud tunnevad tõenäoliselt endas viha, nähes seda juhtumas. On loomulik, et need inimesed tahavad – koguni peavad enda kohuseks – võtta midagi ette, tõusta meie kultuuri ja tsivilisatsiooni kaitsele. Loodetavasti kuulud sina just nende hulka, kui oled sattunud seda lugema.

Kui kolonistide massid ületavad enneolematutes kogustes meie piire, siis on tulnud tund, et tegutseda. Küsimus on selles, mida ette võtta? Järgnevalt mõned nõuanded, mida saab igaüks Euroopa ja oma kodumaa kaitseks teha:

1) Võtke osa riigipiiri kaitsmisest illegaalide eest. Koguge kokku oma mõttekaaslased ja valvake piiri neis punktides, kust illegaalid võivad riiki saabuda. Vastavalt oma riigi seadusandlusele aidake kaasa nende vahistamisele ja võtke ühendust politseiga.

2) Kaitske oma kogukonda. Korraldage protestiaktsioone, kui valitsus kavatseb teha ajaloolistest paikadest, hotellidest, külalistemajadest või vanadekodudest pagulaskeskused. Vaidlustage ehitusload, koguge allkirju, andke need üle ametnikele, ja avaldage survet oma poliitilistele esindajatele. Mobiliseerige massiivne vastupanu oma kogukonna hävitamise ja oma inimeste ümberasustamise vastu. Ärge andke sammugi järele, ja ärge kunagi laske oma kodupaigast teha multikultuurset kaost. Mängus on teie laste ja lastelaste tulevik.

3) Andke teada valitsusasutustest, kes diskrimineerivad eurooplasi. Kui ükskõik milline Euroopa valitsus pakub välismaalastele ja immigrantidele hüvesid, mis pole kättesaadavad kohalikele, on tegu etnilise diskrimineerimisega. See on lubamatu ja selle vastu tuleb kõikjal võidelda.

4) Organiseeruge poliitiliselt. Toetage liikumisi, kes seisavad praegustele suundumustele vastu. Panustage kuidas iganes te saate. Kui lähete valima, tehke kindlaks, et teie valitaval erakonnal oleks selge ja aus plaan immigratsiooni peatamiseks. Tehke oma hääl kuuldavaks – internetis, peavoolumeedias ja alternatiivmeedias. Rääkige selgelt ja ausalt, vältige tahumatust ja madalalaubalisust, kuid ärge langege ka rumalasse poliitkorrektsusse.