Aafrika immigrant lükkas Saksamaal ema ja 8-aastase poja rongi ette

Maailm,
©Scanpix
Rongi alla tõugatud poisi mälestuseks tuuakse Frankfurdi raudteejaama lilli.

Saksamaa Frankfurdis sai esmaspäeval surma kaheksa-aastane poiss, kelle Aafrikast pärit immigrant koos poisi emaga raudteerööbastele tõukas.

Ema ja poeg tõugati rööbastele hetkel, mil jaama oli saabumas kiirrong. Ema jõudis rööbastelt eest minema saada ja pääses vigastusteta, kuid poiss sai rongilt surmava löögi.

Mees püüdis lükata rongi alla veel üht naist, kuid viimane suutis ennast rünnaku eest kaitsta.

Kurjategija üritas seejärel sündmuskohalt põgeneda, kuid pealtnägijad jooksid talle järele ja hoidsid teda kinni kuni politsei saabumiseni.

40-aastase Eritreast pärit kahtlusalune viibib ülekuulamisel, aga praeguse seisuga on tema teo motiiv on ebaselge. Mees ega tema ohvrid ei tundnud teineteist.

Alles veidi enam kui nädal aega tagasi tõukas Saksamaal Nordrhein-Westfaleni liidumaal Voerde linnas üks 28-aastane mees 34-aastase naise rongi ette. Tõukajaks oli 28-aastane Kosovo serblane ning teadaolevalt ka tema ei tundnud oma ohvrit.

Saksa politsei andis pärast rünnakuid soovituse seista rongi oodates perrooni äärest vähemalt kahe meetri kaugusel ning olla tähelepanelik kahtlaselt käituvate isikute suhtes.

 

 

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused