Absurdisari “Võimalik vaid liberaalses Läänes” kogub tuure

Maailm,
- Updated
©Scanpix
Võib täiesti kindel olla, et Koraani aafrikalikult poliitkorrektseks ümber kirjutada ei õnnestu ühelgi vasakliberaalil. Pilt on illustratiivne.

Eestis on juba pikemat aega naerutajaks venelaste endi videotest saade “Võimalik vaid Venemaal”, kuid liberaalne Lääs ei jää sellest enam grammigi maha – kasvõi  Stockholmi soopõhise lumekoristuse ja Soome sooneutraalsete liiklusmärkide tõttu. Ainult et Lääs ei ole võimeline iseenda üle naerma.

Järjekordne absurd on algatatud inglaste poolt, kes väidavad, et Jeesus, keda ka Piiblis väidetakse olevat juut, olla tegelikult olnud neeger. Selline absurd aga ongi võimalik ainult liberaalses Läänes, mujal näidataks sellele kohe koht kätte.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Järgmine väide võiks ju olla, et ka prohvet Muhamed oli neeger – paljudes Musta Aafrika riikides on islam tugev, kusjuures üks verisemaid islamirühmitusi Boko Haram on tekkinud Nigeerias, Kesk-Aafrika kodusõja algatas mustade islamistide Seleka ja Mosambiigis valavad verd neegermuslimid. Nii võiks ju Aafrika pretendeerida ka islamiprohveti mustale jumele.

Kui aga mustanahalised sellest vaid juttu teeks, saaksid nad kohe tunda heledanahaliste araablaste viha, kes on maailmas islami eestvedajaks ja on muide ka omaaegsed neegerorjade sissevedajad Aafrikast Araabia poolsaarele – sellest ajalooetapist ei taheta aga rääkida.

Euroopalikus kultuuriruumis levivat mustade ülistamist ei saaks kuidagi sisse suruda ka Aasia kollase rassi elupiirkonda, kus hiinlased ja jaapanlased on ennast alati kultuurrahvaks pidanud, ja seda ka eurooplaste üleselt, seda enam, et asiaatide intelligentsusindeksit peetakse ka valgetest kõrgemaks.

Kui Ameerika ülikoolides surutakse sisse rassikvoodid, siis on kannatajateks ennekõike juudid ja aasia päritolu rahvad, sest õppetulemustest lähtuvates ülikoolides on nemad esirinnas. Ka Buddhat ja Konfutsiust ei õnnestu ilmselt aafriklaseks kuulutada.

Siinkohal väidavad vasakliberaalid kohe, et rassism ongi valdavalt eurooplaste ja neegrite omavaheline probleem. Ainult et musti üritatakse nüüd kogu maailmas esiplaanile tõsta – näiteks U-2 iirlasest laulja Bono on väitnud, et aafriklased ehk must rass peaksid maailma valitsema.

Seda pilti oleks huvitav näha, kui aafriklased nõuaks Venemaal sama, mida nad nõuavad näiteks Suurbritannias – kardetavasti läheks neil seal põlvitamist nõudes üsna hapralt, kuigi ka venelased on valged ja peaks liberaalide teooria järgi kandma vastutust juba seetõttu, et pole nahavärvi tõttu kannatanud.

Nii jääbki üle tõdeda, et must rass saab oma üleolekut peale suruda ainult liberaalses ruumis. Aga ega selles midagi erilist polegi – ka pöetud peadega naisõiguslaste marufeminism ei suudaks püsida kusagil mujal, kui vasakliberaalsete valgete valitsetavas maailmas, nagu ka paljud teised marksistliku ideoloogia sünnitised.

Terve mõistuse säilitanud inimesed aga saavad naerda absurdisarja “Võimalik ainult liberaalses Läänes” üle, kuid reservatsiooniga – kui marksism seal lõplikult võimu üle võtab, muutub naer eluohtlikuks.

13 commentsOn Absurdisari “Võimalik vaid liberaalses Läänes” kogub tuure

 • Avatar
  Täpsustus 2

  Ideoloogide poolt väljamõeldud vaenlasega võideldakse Venemaal. Võideldi juba N.Liidus. Olen omal ajal nõukaarmees teeninud ja mäletan poliittunde ja ajupesu siiani. Eestis ei tehta ei Kaitseväes ega Kaitseliidus ideoloogilist ajupesu. Ega tegeleta vaenlase otsimisega, isegi kui mõnele vasjale nii tundub. Aga lolliks läinud Putja koos oma kamarilja ja mustasajaliste vene fašistide ja “natsikutega” on tõepoolest Eestile (ka Lätile ja Leedule) ohtlik. Need mustasajalised šovinistid julgevad ähvardada isegi Soomet. No kas pole iseloomulik!… Vasja tuleb müts peos su uksele. Söödad heast südamest vene tibla kõhu täis ja ta läheb kohe jälle pagana kuraasikaks ning kipub mingeid oma õigusi nõudma… Nagu mingi neeger. Valge, aga ikkagi neeger.

 • Avatar

  Tead Jurka, kuni Venemaal on Putja, on ta nõrk riik. Kui Putja asemel tuleks uus JeBN, no kasvõi Hodorkovski, võiks sellest maast vbl isegi asja saada.Vat kui Putja režiim murenema hakkab, siis vaatamegi, kui palju venelastel tervet mõistust on.
  USA ja Euroopa Liit on nii tugevad, et neegritel ja antifal lastakse märatseda, kuni neil võhm on väljas. Kaua nad ikka jaksavad. Ja raha lõppeb ka otsa. Siis läheb elu jälle vana moodi edasi. Küll kindlustused kahjud kinni plekivad. Aga kui Venemaal mäsu tekib, tuleb nn “russkii bunt” – silmitu verevalamine nagu juhtus peale 1917’ndat, nagu see on alati juhtunud, kui mužikid mingi järjekordse Pugatšovi juhtimisel mässama hakkavad.

 • Avatar

  IQ testid ei tõesta tegelikult kellegi reaalset võimekust. Asiaadid on IQ testides paremad, kuna nad on harjunud sadu hieroglüüfe eristama. IQ test põhineb ka suuresti erinevate geomeetriliste kujundite lahterdamises. Neil on siin eelis.

 • Avatar

  Hea on tunda tugevat vastuseisu sellele matuseliste “lääne kultuurile”. Hea on võibolla ennatlikult diskussiooni laskumata, lihtsalt olla siin kus me oleme: põhjamaa. Mitte metsik lääs või muu, näiteks see lõunapoolsem ühiskond, kust on pärit meie pealetunginud kristlikud nn-juured. Ilma usuta ei loo kogukond tugevat sidet, ilma selleta ei loo isegi impeeriumi. Ja see on alahindavas toonis öeldud. Mulle meeldiks omnipresenc. Absoluudi ühtekuuluvustaju, see võiks liita ja isegi süsimusta rahvast valgetega. Ma ei ole klassikaline rassist. Aga rassidel ma vahet teen, ning asjadel vahet teha on õpetatud maast madalast. Ja kusjuures mitte “parem-halvem”, või veelenam vasakul skaalal. Nõukaajal ma oma lapsepõlve kogesin, ning ei olnudki kõige halvem.

  Üks kultuur mis mulle on jätnud muljet, on Pärsia. Ja seda palju, väga palju hiljem kooliaja nn. eeskujudest. Ja kui üks kultuur on võimeline tegema Islamis suured, Valgustusaja muudatused, siis ei ole see mitte USA tüüpi pugemine, vaid just Pärsia ja iseseisvus. Venemaagi on nüüd aru saanud, et ilma usuta ei ehita sa riiki, ning ei hoia midagi koos. Olgu selleks kasvõi usk suurde papasse, näitena ilmalikku riiki, meie põhiseadusesse, “kõikumatus usus ja vankumatus tahtes kindlustada…” Enamus paneks vist jooksu. Praegu mina paneks, kui tuleks kutse sõtta inimeseloomi tapma. Ärge poliitikutelt rohkem oodake. Aint Assad suutis olla, kui 10 kilomeetri kaugusel olid peadenüsijatest ameerica toetatud kõrilõikajad ja korraldasid just äsja sõdurite surma uurivatele inspektoritele ühe suurima keemiarünnakute lavastuse.

 • Avatar

  See on hea, et igasuguseid röövleid liberaalsesse läände sisse imbub, natukenegi raputavad seda ühiskonda.

  • Avatar

   Tegemist pole marksismi ega vasakliberaalsusega vaid Läänemaailma vallutanud sorosfashismi-rassismi kameeleonivärvi katkuga. Selle katku liikumapanevaks jõuks on europiididest pôliselanike vähemusse jäämine paljudes
   Euroopa suurlinnades (Brüsselis ca 30%, Londonis ca 40%, Pariisis ca 40%,…. ) ja sorosfashistliku-rassistliku massimeedia-ajupesutööstuse sisendused-üleskutsed europiidideta Euroopa ja Põhja-Ameerika ülesehitamiseks. Kättemaksuks ja karistuseks holokausti eest?

 • Avatar

  Huvitav oleks teada, kes ja kuna naerab viimasena? Selgeltnägijad, segage kaarte!

 • Avatar

  Võimalik vaid Venemaal on Venemaa tugevuse sümboliks. Kui venelased lollusi teevad, siis on neil julgust lollust lolluseks nimetada, seejärel enda üle naerda ja järgmiseks lollused ära lõpetada. Lääne allakäigu üks põhjusi ongi dogmad ja tabud, mille üle ei tohi irvitada ja millest ei tohi isegi rrääkida. Selline lõõmavate silmadega usupuhtus saabki ainult halvasti lõppuda. Meil muideks on ka dogmaatilist usupuhtust liiga palju, eriti Kaitseväes ja Kaitseliidus kus võideldakse ideoloogide välja mõeldud vaenlasega. Ma ei taha mõeldagi mis siis saab kui midagi päriselt ka juhtuma peaks. Krimm ja Süüria on ju näidanud, et Vene Armee pole kirjaoskamatu mass kes suudab ainult purjus polkovniku juhtimisel diviisi otserünnakuid.

  • Avatar

   Tead Jurka, kuni Venemaal on Putja on ta nõrk riik. Kui Putja asemel tuleks uus JeBN, no kasvõi Hodorkovski, võiks sellest maast vbl isegi asja saada.Vat kui Putja režiim murenema hakkab, siis vaatamegi, kui palju venelastel tervet mõistust on.
   USA ja Euroopa Liit on nii tugevad, et neegritel ja antifal lastakse märatseda, kuni neil võhm on väljas. Kaua nad ikka jaksavad. Ja raha lõppeb ka otsa. Siis läheb elu jälle vana moodi edasi. Aga Venemaal, kui mäsu tekib, tuleb nn “russkii bunt” – silmitu verevalamine nagu juhtus peale 1917’ndat, nagu see on alati juhtunud, kui mužikid mingi järjekordse Pugatšovi juhtimisel mässama hakkavad.

  • Avatar

   Tead Jurka, kuni Venemaal on Putja, on ta nõrk riik. Kui Putja asemel tuleks uus JeBN, no kasvõi Hodorkovski, võiks sellest maast vbl isegi asja saada.Vat kui Putja režiim murenema hakkab, siis vaatamegi, kui palju venelastel tervet mõistust on.
   USA ja Euroopa Liit on nii tugevad, et neegritel ja antifal lastakse märatseda, kuni neil võhm on väljas. Kaua nad ikka jaksavad. Ja raha lõppeb ka otsa. Siis läheb elu jälle vana moodi edasi. Küll kindlustused kahjud kinni plekivad. Aga kui Venemaal mäsu tekib, tuleb nn “russkii bunt” – silmitu verevalamine nagu juhtus peale 1917’ndat, nagu see on alati juhtunud, kui mužikid mingi järjekordse Pugatšovi juhtimisel mässama hakkavad. Lõõmavate silmadega usupuhastus oli ju ka siis, kui vene kommunistid kirikuid rüüstasid. Eks ole kommunismgi lihtsalt üks usulahk…

   • Avatar
    Täpsustus 2

    Ideoloogide poolt väljamõeldud vaenlasega võideldakse Venemaal. Võideldi juba N.Liidus. Olen omal ajal nõukaarmees teeninud ja mäletan poliittunde ja ajupesu siiani. Eestis ei tehta ei Kaitseväes ega Kaitseliidus ideoloogilist ajupesu. Ega tegeleta vaenlase otsimisega, isegi kui mõnele vasjale nii tundub. Aga lolliks läinud Putja koos oma kamarilja ja mustasajaliste vene fašistide ja “natsikutega” on tõepoolest Eestile (ka Lätile ja Leedule) ohtlik. Need mustasajalised šovinistid julgevad ähvardada isegi Soomet. No kas pole iseloomulik!… Vasja tuleb müts peos su uksele. Söödad heast südamest vene tibla kõhu täis ja ta läheb kohe jälle pagana kuraasikaks ning kipub mingeid oma õigusi nõudma… Nagu mingi neeger. Valge, aga ikkagi neeger.

  • Avatar
   Täpsustus 2

   Ideoloogide poolt väljamõeldud vaenkasega võideldakse Venemaal. Võideldi juna N.Liidus. Olen omal ajal nõukaarmees teeninud ja mäletan poliittunde ja ajupesu siiani. Eestis ei tehta ei Kaitseväes ega Kaitseliidus ideoloogilise ajupesuga ega vaenlase otsimisega. Aga lolliks läinud Putja koos oma kamarilja ja mustasajaliste vene fašistide ja natsikutega on tõepoolest Eestile (ka Lätile ja Leedule) ohtlik. Need mustasajalised šovinistid ähvardavad isegi Soomet. No kas pole iseloomulik… Sööda vene tibla kõht täis ja ta läheb kohe pagana kuraasikaks.

  • Avatar
   Täpsustus 2

   Ideoloogide poolt väljamõeldud vaenlasega võideldakse Venemaal. Võideldi juna N.Liidus. Olen omal ajal nõukaarmees teeninud ja mäletan poliittunde ja ajupesu siiani. Eestis ei tehta ei Kaitseväes ega Kaitseliidus ideoloogilise ajupesuga ega vaenlase otsimisega. Aga lolliks läinud Putja koos oma kamarilja ja mustasajaliste vene fašistide ja natsikutega on tõepoolest Eestile (ka Lätile ja Leedule) ohtlik. Need mustasajalised šovinistid ähvardavad isegi Soomet. No kas pole iseloomulik… Sööda vene tibla kõht täis ja ta läheb kohe pagana kuraasikaks.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused