AfD saadik Bundestagis: Saksamaa on ülemaailmse halastuse nimel hüljanud julgeoleku

Rubriik Maailm On
Merkel ja immigrandid
©AFP Photo/Scanpix
Saksamaale võõraid kutsunud Merkelit nimetatakse juba ka rahvusvahelises plaanis Saksa rahva vastaseks kurjategijaks.

Saksamaa peamise immigratsioonivastase erakonna AfD esindaja Gottfried Curio kritiseeris Bundestagis valitsust siseministeeriumi eelarve prioriteetide tõttu, vahendab Die Welt.

“Me kavatseme jaotada raha sadadele tuhandetele võõrastest kultuuridest tulijatele, samas kui sisejulgeolekule neist lähtuva ohu tarvis raha pole,” ütles ta. “Peaksime hoopis vältima nende ebaseadusliku importimisega kaasnevaid kulusid ja ohtusid.”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Curio sõnul on Saksamaaa omad kodanikud tänu sisserändajate poputamisele ning sellega kaasnevale kuritegevuse kasvule kaotanud õiguse turvalisusele, ohutusele ja enesekindlusele. “Sisejulgeoleku puuduse on Saksamaa kaunilt suunanud ülemaailmsesse halastusse,” teravmeelitses nördinud Curio. “Kodanike turvalisus on ohverdatud riskirühma kuuluvate inimeste heaolule.”

Tõsist kriitikat leidis Curio poolt ka perekondade taasühendamine ning EL-i sisserändevoliniku soov tuua veel 70 miljonit sisserändajat Euroopasse.

“Pool Sahara-tagust Aafrikat istub pakitud kohvrite otsas. Mis õigusriik see, mis ainult 2017. aastal tõi Euroopasse rohkem võõraid kui kõik teised EL-i riigid kokku? Riik, mis jätkab väljasaatmisest hoidumist ja jätab oma piirid täiesti avatuks? See riik ei soovi enam oma seadusi ja õigusi au sees hoida,” väitis ta.

Perede ühendamise kohta ütles Curio, et see on terrorismi surmaprogramm, sest Saksamaale toodavad lapsed ei võta üle riigi väärtushinnanguid, vaid vanemate doktriinid, mis lähtuvad pigem islamist kui läänelikest tõekspidamistest.

Curio sõnul ei ole enamikul sisserändajatest mingit haridust ega kutseõpet, vaid nad on toetuste küsijad. “Me kutsusime pagulasi ja saime sotsiaaltoetuste röövimise spetsialistid. Kodanikud ei saa aru, kuidas piiri ületanud ebaseaduslikud immigrandid muutuvad Saksamaal õiguslikeks töötuteks,” pahandas ta.

Curio sõnul on Saksamaal nüüd olemas omad “priviligeeritud”, kelleks on kõikvõimalikud välismaalased. Samas aga kannatab politsei eelarvekärbete tõttu nii oma koosseisus kui ka efektiivsuses.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused