Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Aleksandr Nevzorov: Putin ei ole ÜRO erikomisjoni naismasinakirjutaja, vaid lihtsalt riigiametnik

-
24.02.2022

Kui Venemaal on üldse keegi, kes ei karda Putinit ja räägib seda, mida õigeks peab, siis on see Aleksandr Nevzorov. Rääkides Venemaa presidendi kõnest ja sissetungist Ukrainasse Ehho Moskvõ eetris, ütles ta muuseas järgmist:

„Venemaa on täiesti eriline territoorium. Siin ju peetakse kuriteoks mitte ainult peaaju kasutamist või selle kaasaskandmist, vaid ka lihtsalt selle hoiustamist oma kolbas. Pealuus ei tohi mitte ükski asi segada lipu uhket lehvimist. Lipu all peab istuma pisike Putin ja 24 tundi ööpäevas pomisema Ukrainast ja NATO-st. Ja kõrval peab marssima sõjaordeneid kõlistamas Šoigu ja pidama istungit vene julgeolekunõukogu. Ainult nii. Ja katsed iseseisvalt mõelda on kuritegu.

Selge see, et Putini kõnet tuleks viivitamatult kirjastada, et seda õpiksid kohustuslikus korras pähe riigiduuma saadikud ja diplomaatilised töötajad. Neil pole ju nüüd muud tegevust, sest nende jaoks suletakse Milano shopping, nende arveid arestivad ja villade uksed naelutavad kinni hingetud Euroopa politseiametnikud.

Nõndanimetatud tunnistamise tõttu ei muutunud kriminaalide poolt hõivatud anklaav riigiks, et saavutanud legitiimsust ega saanud endale piire. Asi on selles, et Vladimir Vladimirovitš ajas nagu alati ametikohad segamini. Vaatamata kõigile tema voorustele töötab ta kõigest Venemaa administratsiooni peaametnikuna, aga mitte ÜRO erikomisjoni naismasinakirjutajana. Riigipiire määrab mitte Putin, vaid seesama ÜRO julgeolekunõukogu erikomisjon. Ja on täiesti arusaadav, et seda tunnistust sealt ei tule mitte kunagi.

Vastavalt kõigile rahvusvahelise õiguste normidele Donbass nagu oli Ukraina territoorium, nii selleks ka jääb, ja vägede viimine selle territooriumile on otsese agressiooni ja okupatsiooni akt.“

Aleksandr Nevzorovi esinemine on niivõrd värvikas, vaba ja informatsioonirohke, et sellega peaks tutvuma originaalis ja täismahus. Kuid karta on, et pärast seda ei soovi te enam kuulata meie kohaliku peavoolumeedia info- ja vestlussaateid.

Ivan Makarov