Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Ameerika psühhiaater: „Ärge laske globaalsetel kiskjatel ennast hirmutada, vaid saage vihaseks!“

-
15.10.2021
Raamat globaalsetest kiskjatest.
© Internet

Tuntud Ameerika psühhiaater, kohtuekspert ja psühhiaatriliste ravimite kriitik Peter Breggin andis hiljuti välja uue raamatu, milles väidab, et COVID-19 pandeemia on globaalse eliidi poolt kunstlikult tekitatud olukord nn uue maailmakorra kehtestamiseks. Breggini sõnul on selle taga näiteks USA riiklik allergia- ja nakkushaiguste instituut (NIAID) eesotsas direktor Anthony Fauciga, miljardär Bill Gates ja Maailma Majandusfoorumi asutaja Klaus Schwab.

Raamatus „COVID-19 and the Global Predators“ (eesti k: COVID-19 ja globaalsed kiskjad) räägib Breggin, kuidas USA valitsus püüdis kõigepealt inimesi vaktsineerima meelitada, seejärel hakati aga vaktsineerimisest loobunud inimesi sundima ja ähvardama (näiteks töökaotuse või kõrgemate tervisekindlustusmaksete kaudu jne).

Breggini sõnul näeme praegu ülemaailmset propagandakampaaniat, mille eesmärk on panna inimesed tundma end abitute ja kuulekatena. Intervjuus dr Joseph Mercola taskuhäälingule selgitas Breggin oma raamatu tagamaid ja selle kirjutamise käigus läbiviidud mahukat uurimistööd.

„Ärge laske end hirmutada, vaid saage vihaseks. Ärge laske end heidutada. Seda just tahetaksegi. Tervishoius tegeleb terve koolkond sellega, kuidas inimesi oma tahtele allutamiseks heidutada ja hirmutada. Seda nimetatakse hirmule apelleerimiseks,“ ütles Breggin. Tema sõnul ongi globalistide eesmärk panna inimesi end pandeemia tõttu tundma nõrga ja abituna.

„Psühhoteraapias näeme me sageli inimesi, keda nende vanemad on kohelnud kohutavalt, kuid nad ei suuda seda endale tunnistada. Nad ei suuda seda mõista. Nad ei suuda pidada seda kurjuseks. Nad ei suuda öelda välja, et seksuaalne ärakasutamine isa poolt oli saatanlik,“ selgitas Breggin, miks inimesed ei taha näha või ei näe globaalse eliidi hävituslikku poliitikat.

Ta peab äärmiselt oluliseks, et inimesed hakkaksid mõistma, mis toimub. „Kõrvaltvaatajal on sageli võimatu uskuda, et midagi niisugust võiks üldse aset leida, sest inimene oma olemuselt ei suuda kurjust taluda. Me ei suuda mõelda, et kusagil on keegi, kes tahab meile halba ja meiega manipuleerida.“

Breggin esitab näiteks küsimuse, kuidas on võimalik, et lühikese aja jooksul on Ameerikas olnud üle 13 000 vaktsiinisurma, aga mitte keegi ei uuri seda. „Varasemalt oleks uurimist alustatud juba 200 surma puhul, seda oleks peetud katastroofiks.“ Samas manipuleeritakse COVID-isse surnute statistikaga, mida kasutatakse inimeste hirmutamiseks. Ta toob ka välja, et praeguseks on osutunud COVID-i vastu väga tõhusaks kaks ravimit, kuid neid kasutusele ei võeta.

„2010. aastal kuulutas Bill Gates välja nn vaktsiinikümnendi, ja arvake, kes oli tema partneriks? Anthony Fauci.“ 2010. aastal Ted Talkil rääkides tõi Gates välja, et maailma elanikkond liigub juba 9 miljardi inimese suunas. „Kui me teeme head tööd uute vaktsiinide, tervishoiu ja sündimusega, siis saame seda ehk 10-15% vähendada.“

2015. aastal korraldas Gates ürituse, mille peateemaks oli n-ö pandeemia ootus. Klaus Schwabi kodulehelt võib ühtlasi leida Gates poolt 2016. aastal koostatud äriplaani eelseisva pandeemia puhuks. Plaan kirjeldab väga täpselt kõike praegu toimuvat. „Kujutage ette, et neil ongi selline võim, seaduslikult. Nad ei ole maailma valitsejad. Nad ei ole kohtud ega parlamendid. Aga nad korraldavad midagi sellist, sest neil lihtsalt on nii palju võimu.“

„Inimkonna ajaloost võime näha, et inimesi on alati püütud hoida lõa otsas. Praegu toimuv ei ole midagi uut. Inimkond on alati nii elanud,“ leiab Breggin.

Ta ennustab, et Ameerikas leiab aset n-ö uus suur Prantsuse revolutsioon. „Kõik liigub vältimatult edasi, kuni inimesed kas hakkavad vastu või muutuvad nii alandlikuks, et neid on vaja vaid aeg-ajalt natuke terroriseerida,” lisas ta. ”Aga me peame hakkama vastu. Selles ei ole mingit kahtlust. Ma ei räägi vägivallast. Kõigepealt tuleb vaadata, kas see õnnestub lihtsalt jääda teisitimõtlejaks. Oleme nagu Gandi, nagu Martin Luther King ja võtame julgelt riske.”

Allikas: https://www.mercola.com/