Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Andrei Makarevitš: kuidas me seda kõike talume?

-
20.02.2022
Venemaa tuntuim kaabu Andrei Makarevitš

Legendaarne Venemaa poeet ja muusik Andrei Makarevitš ei saa aru, kuidas venemaalased suudavad taluda võimude käitumist. Tema Facebooki postitust vahendab Ehho Moskvõ:

„Millest ei suuda ma aru saada – kuidas me seda kõike talume?

Meid aeti tülli kogu tsiviliseeritud maailmaga, meid viidi sõjakuristiku äärele, meie nimel sellele maailmale matslikult nähvatakse, meile valetatakse, meid veetakse ninapidi, seadustest ei jäänud varjugi… Milleks seadused? Inimese üle võib praegu mõista kohut otse koloonias, et kaks korda mitte tõusta, ja igaüks, kes kasvõi iitsatab vabadest valimistest, on kohe terrorist, ja meid kavatsetakse valitseda ilmselt igavesti – aga me kannatame: normaalne. Kas meeldib?

Oi, ma juba tean, mida hakatakse mulle nüüd vastama: aga sa ise? Ei meeldi – siis kohver, vaksal, Iisrael!

Ja ma talun ka ise. Tohutu vaevaga.“

Venemaa võimude poolt Ukraina sõja vastalisuse eest vihatud Andrei Makarevitši postitus kogus kümneid tuhandeid kommentaare. Üks esimestest – „vasiljevich58“ oma – on selline:

„Pooled vatnikutest toetavad ärapööranud usurpaatorit. 70% unistab Stalinist. Valdav enamus on veendunud selles, et NATO on Ukraina vahendusel valla päästmas järjekordset Maailmasõda jumala poolt valitud, pühadusi hoidva ja kõrgelt vaimse Venemaa vastu.

Seepärast mitte ei talu, vaid TULISELT TOETAME!

Ja kõigil, kelles on säilinud kübegi tervet mõistust ja kelles on alles südametunnistuse ja au jäägid, on vaja siit põgeneda!“

Ka Eesti oma praegu korruptiiverakondade valitsuse poolt väljaehitatava repressiivse jälitusmasinaga on paraku sinna teel, astudes putinliku Venemaa jälgedes.

Ivan Makarov