Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Andres Raid: maailma kriisid Bideni ja demokraatide endisi ja praeguseid tegusid ära siiski ei varja

-
23.02.2022
President Biden ja demokraatide teod on Ameerikas kõvaks kõneaineks.
© Scanpix

Käriseva maailma muude uudiste taustal tundub vähemalt siin skandaal USA valimistega seonduvalt olevat juba unustatud – ometi kogub asi sealpool ookeani aina tuure ja pole kahtlust, et Biden näeb Euroopa idaosas toimuvaga seoses võimalust oma ülimadalat reitingut kuidagigi tõsta.

USA eriprokurör John Durham on välja tulnud ja avaldanud oma uurimise tulemused ja sealt tuleb välja, et valimiskampaania käigus 2016. aastal laskis Hillary Clinton paigaldada pealtkuulamisseadmed mitte ainult Trump Towerisse, vaid ka mujale, kus Trump oma valimisasju korraldas! Vähe sellest, ta palkas IT firmad, mis häkkisid sisse Trumpi võrgustikesse, pannes sellega toime ilmselt kõige otsesema riigireetmise! Olgu sellega, kuis on – punkti sellele loole veel panna ei saa, Clinton on sellele avaldusele raevukalt reageerinud ja nimetab seda kõike laimuks.

Fakt on aga see, et praegu on võimul Joe Biden ja juhi kaadripoliitika räägib nii mõndagi. Hiljuti sai lugeda, kuis presidendi tuumajääkide utiliseerimise ja muu sellesse valdkonda kuuluvaga hakkab edaspidi tegelema keegi Sam Brinton. Brintoni renomee on ametlikus teates enam kui soliidne, ta on ikkagi MIT (Massachusetsi Tehnoloogiainstituut) lõpetanu, just tuuma alal.

Tuum ise on antud juhul on aga hoopis muus – värske Bideni meeskonna liige on pisut isevärki mees, kes tegeleb muuseas ka laste „õige“ seksuaalse orientatsiooni kasvatamise ja muu sellelaadse tegevusega. Kandke nüüd vaimusilmas see kaasus kasvõi kodu-Eestisse üle ja kujutage ette, et meie presidendil oleks ehk ka midagi sellist… Meie lähitulevik?

Niisiis – Sam Brinton on aktivist ja tegeleb ka laste õigele teele juhatamisega. Pilt illustreerib seda üsna hästi:

Mida tähendab see koerakultus või inglise keeli „pup handler“. See on tuntud termin neile gay`dele, kes mängivad koera. Mida see veel tähendab? Üsna võigastesse üksikasjadesse süvenemata käitub „pup handler“ hoolealustega täpselt nii, nagu hea peremees päris koeraga käib rihma otsas jalutamas, annab hea käitumise või käsu (haugu, too ära, seisa, koht jne) täitmise eest maiust, viib „asjale“ – seda nimekirja võiks pikendada. Meeles tuleb pidada, et „pup handler“ on oma koerale või koertele hea ja armastav peremees.

Brinton on aga nüüdsest tähtis mees ja juhatab USA tuuma- ja kütusejääkide käitlemist.

Andres Raid, ajakirjanik