Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Andres Raid: president Biden komberdab skandaalide otsas

-
26.04.2022
President Biden muutub maailmas üha enam naerualuseks.
© Scanpix

Ühendriikide presidendist demokraat Joe Bidenist on maailmameedias viimasel ajal üsna palju juttu olnud ja seda eeskätt tema veidrusi silmas pidades. Äsjailmunud gallup toob aga esile numbrid, mis demokraadile au ei tee ja panevad muretsema ka demokraatide enda leeri.

Negatiivses mõttes lööb siin Biden ka eelmist ebapopulaarsuse lipulaeva Carterit. Gallupi tulemustega seoses tundub isegi demokraatide siseringi hoiak tulevaste valimiste kontekstis täiesti õigustatud olevat – ükskõik kes, kuid mitte Biden ja Harris!

Bidenil pole ameeriklastele enam võimalik selgitada galopeerivat hinnatõusu – kütus +48%, kasutatud autod +35%, gaasitarbed +21,6%, liha/kala/munad +13,7%, uued autod 12,5%, elekter 11, 1%, kodus tehtud toit +10%, transport 7,7%, rõivad 6,8% ja ööbimine +5,5% ning seda kõike loetud kuude jooksul!

Bideni populaarsuse kahanemisele ka mujal maailmas on kaasa aidanud Hunter Bideniga seonduvad skandaalid ja nüüd lisandus veel üks – väidetavalt on Bideni valimismeeskond nn “valimismuulade“ abil tekitanud eilsele kandidaadile ja tänasele presidendile tervelt 380 000 tuhat lisahäält eimillestki ja eikuskilt.

Nagu sellest kõigest vähe oleks – äsjasel Maailmapäevale pühendatud  esinemisel Seattles lubas Biden kulutada miljardeid selleks, et USA sõjamasinatest saaksid kõige ökosõbralikumad tapamasinad maailmas…

Lõpetuseks veel presidentidest – äsja lõppenud presidendivalimised Prantsusmaal vallandasid üleriigilised üsnagi tulised protestid, mis kandusid tänavatele. Üheks põhjuseks olid ka segadused valmistulemustega – Soome väljaanne on sellele pühendanud ka artikli, milles on ära toodud ka kuvatõmmis ekraanilt, kus tõepoolest Le Pen Macroni ees häältega juhtimas oli…. ja siis juhtus see, et kokkuvõttes oli parem ikka Macron.

Andres Raid, ajakirjanik