Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Arstide ühendus annab häirekella: lõpetage vaktsineerimine kohe! Tohutu oht elanikkonnale

-
02.03.2023
Laste vaktsineerimise ohtlikkusest räägiti Eestiski palju ja avaldati ka meelt. Pilt on illustratiivne.
© Uued Uudised

Meditsiinierialade ühendus “Hippokratese vanne” on kõigi erialade arstide ühendus „meditsiinieetika taastamiseks“. Avalikus kirjas valitsustele, tervishoiuministritele, Bundestagi liikmetele, kirikutele ja kõigile teistele huvitatud osapooltele osutab liit nüüd “tohutule ohule elanikkonnale” ja kutsub üles viivitamatult lõpetama kõik niinimetatud vaktsiinide heakskiitmised.

Lisaks teevad arstid kampaaniat mõiste “vaktsineerimine” määratluse muutmise tühistamiseks, mis tegi selle petturliku sildistamise üldse võimalikuks ja on viinud „kergeusklikud inimesed eksiteele“. Samuti peavad nad vajalikuks klassifitseerida ja avalikult määrata RNA ja [DNA] vektori “vaktsiinid” geeniteraapiateks.

Isegi kui “Hippokratese vande” nõudmised on kõike muud kui uued, kuid harva varem on arstid nii kiiresti avalikkuse poole pöördunud ja hoiatanud uudsete “vaktsiinide” ohtude eest. Kirjas tsiteeritakse mitmeid uuringuid, paljud neist vaktsineerimiskampaania varases staadiumis, mis tõestavad “negatiivseid tõendeid”, s.t. näitavad, et “vaktsineerimine” teeb rohkem kahju kui kasu. See oli juba ilmnenud heakskiitvate uuringutega, näiteks sõltumatute teadlaste 2022. aasta augustis ajakirjas British Medical Journal avaldatud uuringuga.

Keskmine oodatav eluiga Saksamaal vähenes 0,67 aasta võrra

Viidates pseudonüümsete andmeanalüütikute Ulf Lorré analüüsile, mille ta viis läbi Destatise andmete põhjal, viitab “Hippokratese vanne” oodatava eluea 0,67-aastasele langusele. Pärast tõusu veidi vähem kui 2000 aastalt 79. aastalt peaaegu 82 aastani on see kolm aastat taas langenud. Arstid illustreerivad, mida see elanikkonna jaoks tähendab: „Saksamaal sureb igal aastal umbes miljon inimest. Kui surm saabub keskmiselt 0,67 aastat varem ühe aasta jooksul, vastab see eluea hävimisele summas u. 670 000 eluaastat aastas.“

Selle oodatava eluea äärmusliku languse otsustava tegurina tuvastavad arstid oluliselt suurenenud ülemäärase suremuse, eriti alla 60-aastaste vanuserühmas. Alates vaktsineerimiskampaania algusest 2021. aasta alguses on ainuüksi Saksamaal ootamatult surnud ligi 12 000 noort rohkem, kui statistiliselt oleks oodanud. Kõigis vanuserühmades suri ootamatult isegi 27 000 Saksamaa kodanikku (reitschuster.de teatatud). Jällegi, viidates Ulf Lorré hinnangule, ilmneb järgmine pilt:

Graafik näitab, et esiteks ülemäärane suremus on Saksamaal järk-järgult tõusnud ja teiseks, et need tasemed esinesid väga konkreetsetel aegadel. Seevastu “pandeemia-aastal 2020” oli liigsuremus vaid marginaalne. Järsule tõusule alates 2021. aasta algusest näevad arstid seetõttu ainult usutavat selgitust, mistõttu nõuavad nad Bundeswehri [Saksamaa Liitvabariigi relvajõud] sõdurite vaktsineerimise viivitamatut peatamist ja vaktsineerimiskohustuse lõpetamist.

Haavatavate rühmade kaitse “tagasilöögi” korral

Kui “vaktsineerimine” on noorematele osutunud patogeenist palju ohtlikumaks, siis loodetavasti on geeniteraapiad vähemalt eakatele midagi toonud? Lõppude lõpuks pidid Saksamaa meetmed algselt olema “haavatavate rühmade” kaitsmine. Kuid ka siin on “Hippokratese vandel” erinevad leiud. See lubatud kaitse oli ka “tagasilöögi andnud”, nagu arstid kirjutavad.

Ainuüksi 2022. aastal, eriti pärast kolmandat ja neljandat vaktsineerimist, oli selles rühmas liigsuremus 62,000 täiendavat surmajuhtumit. Arstide Liidu sõnul on kolleegidelt teateid „massilistest surmajuhtumitest hooldusasutustes pärast teist, kolmandat ja neljandat vaktsineerimist“. Ja veel: „Kui varem suri üks või kaks inimest, suri äkki üksteist kuni 17 inimest.“

Lisaks liigsuremusele on vaktsineerimiskampaania Saksamaal ja kogu maailmas toonud arstide sõnul kaasa ka sündimuse olulise languse. Reitschuster.de on sellest arengust ka varem mitu korda teatanud. “Hippokratese vanne” paneb selle languse 11,5 protsendile ja näeb ajalist seost vaktsineerimiskampaania algusega.

Küsimused ja nõudmised

Kuigi niinimetatud alternatiivmeedia on hoiatanud arvukate meetmete ja eriti “vaktsineerimise” eest alates “pandeemia” algusest ning lubanud ka kriitilistel ekspertidel oma sõna sekka öelda, poliitikas on kõiki hoiatussignaale teadlikult ignoreeritud. Vastavad andmed ja uuringud ei olnud kättesaadavad mitte ainult sellistele asutustele nagu Robert Kochi instituut, vaid mõnikord avaldasid nad isegi ise.

“Hippokratese vanne” esitab seetõttu järgmised küsimused: Miks Stiko [Saksa Kochi Instituudi [18-liikmeline] Alaline Vaktsineerimiskomitee], RKI [Saksa Robert Kochi Instituut] ja PEI [Saksa Paul-Ehrlich-Instituut] või tervishoiuminister ise ei hoiatanud? Miks jätkati vaktsineerimist ja kohustuslikku vaktsineerimist tervishoius (aegus 2022. aasta lõpus, autori märkus). /…/ Kas rahvas saab neid institutsioone ja tervishoiuministrit ikkagi usaldada?

Oma [11. veebruari] avaliku kirja lõpus nõuavad arstid uurimiskomisjoni loomist, et uurida „manipuleerimist, riskisignaalide edastamata jätmist ja valelubadusi vaktsiinide toimeviisi ja väidetava ohutuse kohta“. Juhul, kui üksikud vastutavad isikud on ilmselgelt süüdi olnud, nõuab liit „karme vanglakaristusi“ ja õigustab neid järgmiselt: „Siiani on surmaandmete professionaalse andmeanalüüsi kohaselt ainuüksi Saksamaal nende geeniteraapiate tagajärjel surnud üle 100 000 inimese 2021. [aastal] ja 2022. aastal.“

Toimetas Revo Jaansoo

Allikas: reitschuster.de