Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Austraalia Põhjaterritooriumi ülikarmid koroonameetmed on kui uus genotsiid aborigeenide vastu

-
11.01.2022
Meeleavaldus Sydneys Põhjaterritooriumi rõhumise vastu.
© Scanpix

Austraalia Põhjaterritooriumi peaminister Michael Gunner teatas möödunud nädalal, et COVID-19 vastu vaktsineerimata inimesed ei tohi enam oma kodust lahkuda isegi tööle minekuks või sportimiseks.

Gunneri korralduse järgi tohivad vaktsineerimata isikud väljuda kodust vaid kolmel põhjusel: meditsiinilise abi saamiseks või COVID-19 vastu vaktsineerimiseks, toidu ostmiseks ja puudega lähedase eest hoolitsemiseks. Korraldus kehtib kõigile üle 16-aastastele vaktsineerimata inimestele.

„Täielikult vaktsineeritud inimesed saavad jätkata nii nagu enne,“ ütles Gunner ja lisas, et tööle minek ei ole vaktsineerimata inimeste puhul enam põhjus kodust lahkumiseks.

Austraalia ringhääling ABC teatas eelmisel kolmapäeval, et Põhja Territooriumil registreeriti 256 uut koroonaviirusesse nakatumist, mis oligi koheste liikumispiirangute kehtestamise ajendiks. „Kui te pole täielikult vaktsineeritud, siis püsige kodus. Teil on suur risk saada koroonaviirus, haigestuda ja sattuda haiglasse,“ teatas Gunner.

Austraalia Põhjaterritooriumi koroonameetmed olid juba varem ühed karmimad kogu maailmas, ent Austraalia Töölisparteisse kuuluva Gunneri äärmuslik tegutsemine näitab ilmekalt, millise kiirusega käib totalitarismi kehtestamine nn bioturvalisuse nimel. Möödunud aasta novembris saatis Gunner mitukümmend koroonasse nakatunut ja nende lähikontaktset nn karantiinilaagisse.

Karmid meetmed on peamiselt suunatud Austraalia aborigeenide vastu, kes on siiani olnud COVID-19 vaktsiinide suhtes väga skeptilised.

Austraalia Põhjaterritooriumil elab 246 000 inimest ja COVID-19 surmade arv on seal siiani olnud null. Piirkonnas on suurem võimalus langeda krokodilli saagiks, kui surra koroonasse.

Allikad: Townhall, Breitbart