Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Biden ei vastanud ajakirjanikule oma poja tegemiste kohta Ukrainas

20.10.2020
Joe Biden
© Scanpix

CBS News küsis reede õhtul USA demokraadist presidendikandidaadilt Joe Bidenilt tema poja Hunteri Ukrainaga seotud e-kirjade kohta, kuid Bideni sõnul ei ole tal selle kohta midagi öelda.

Ajakirjanik Bo Erickson esitas Bidenile küsimuse, kui viimane oli lahkumas Michiganis peetud kampaaniaürituselt, vahendas Daily Mail.

“Härra Biden, kuidas te vastate New York Posti artiklile teie poja kohta?” küsis Erickson.

“Ma teadsin, et sa seda küsid,” vastas Biden pahaselt. “Mul ei ole vastust. See on järjekordne laimukampaania, täpselt sinu moodi. Need on küsimused, mida sa alati küsid.“

Neljapäeva õhtul tekitas poleemikat ABC Newsi saatejuht, endine demokraatide nõunik George Stephanopoulos, kes keeldus küsimast Bidenilt tema poja e-kirjade kohta.

Bideni kampaaniameeskond on varem vastanud Posti artiklile, öeldes, et Joe Biden viis läbi USA Ukraina-poliitikat ning ei ole teinud midagi valesti, vahendas ERR.

New York Post kirjutas, et oli saanud Bideni poja Hunteri kunagise arvuti, milles sisalduv info sidus endise asepresidendi oma poja äritegevusega Ukrainas. Joe Biden on korduvalt eitanud sellise seotuse olemasolu.