Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Erik Prince : Te ei taha, et Valgesse Majja sattuks isik, kes on hooletu salastatud teabega

07.11.2016
Laadime sisu...

USA turvafirma Blackwater asutaja ja filantroop Erik Prince rääkis Breitbart News Daily ’le, et teatud allikate andmetel oli New Yorki politsei (NYPD) valmis andma pressikonverentsi, et teatada vahistamiste alustamisest seoses endise senaatori Antony Weineri seksiskandaaliga, kuid viimasel hetkel takistati neid selleks Justiitsministeeriumist.

Prince rääkis uudisteportaalile, et tal on kindlaid andmeid, mis selgitavad hästi, miks teatas FBI direktor James Comey möödunud nädalal Hillary Clintoni meiliserveri elektronpostiga seotud juhtumi uuesti avamisest. „See oli seoses Weineri juhtumi ja seksiskandaaliga, mida NYPD uurib,“ ütles Prince. Politsei leidis nimelt Wieneri dokumentidest ja arvutist palju enam infot, kui ainult ebasünnis internetiseks.

„NYPD leidis välisministeeriumi e-kirju. Nad leidsid terve hulga tõsiselt kriminaalset materjali, mis oli seotud muuhulgas rahapesuga, pedofiiliaga ja sellega, et Hillary Clinton külastas nn seksisaart koos süüdimõistetud pedofiili Jeffrey Epsteiniga. Bill Clinton käis seal enam kui 20 korda, Hillary Clinton vähemalt kuus korda,“ selgitas Prince. Ning loomulikult leiti arvutist hulgaliselt seaduserikkumisi seoses riigisaladuse ja salastatud teabe kaitsega.

Kuna Weineri arvutist leitud materjal Hillary Clintoni kriminaalse tegevuse kohta oli Prince’i sõnul niivõrd tülgastav, andis NYPD selle edasi FBIle koos hoiatusega, et kui FBI ei ava Clintoni meiliserveri osas uuesti uurimist ega käitu vastavalt seadusele, avalikustab politsei kogu materjali.

Prince’i andmetel plaaniski NYPD teha pressikonverentsi ja avalikustada selle uurimisega seoses tehtavad arreteerimised, kuid neid takistas Justiitsministeerium.

„FBIs tegeleb viis erinevat osakonda selle kaasuse uurimisega, seda Obama administratsiooni Justiitsministeeriumi pideva õõnestustöö saatel. Seega, kui Hillary Clinton peakski saama presidendiks, mis on minu arvates ebatõenäoline ja kohe kindlasti väga ebameeldiv, ootab USAd ees konstitutsiooniline kriis, millist ei ole me näinud aastast 1860,“ rääkis Prince.

Prince selgitas, et Weiner ja tema abikaasa, Clintoni lähim nõuandja Huma Abedin, on mõlemad eksinud seaduse vastu, neid ootab vanglakaristus. Nad on teinud koostööd valitsusega, saatnud ja salvestanud e-kirju välisministeeriumi serveri kaudu ning Hillary Clintoni oma kodukootud serveri kaudu, mis kõik sisaldasid salastatud infot.

Prince loodab, et kui FBI asjas õigust maksma ei pane, siis teeb seda NYPD, kuna nende käsutuses on samuti kogu leitud info. Samas, FBI saab viia läbi uurimise, kuid ei saa esitada süüdistust. Seda peab tegema riiklik süüdistaja, Justiitsministeerium. Prince usub, et süüdistaja seda ka teeb.

„Ent kui on olemas inimesed, kes on valmis painutama ja rikkuma seadust ega hooli üldse põhiseadusest või nõuetekohasest menetlusest, kui ollakse valmis kasutama stalinistlikke meetodeid, siis on ettearvamatu, millist survet kellelegi, ka kõige seaduskuulekamale ametlikule avaldada võidakse,“ ütles Prince.

Prince’i sõnul üritab Justiitsministeerium joosta ajaga võidu, et aidata Hillary Clinton Valgesse Majja ja et takistada õigluse võidule pääsemist.

„Kuid te ei taha ju, et Valgesse Majja sattuks inimene, kes käib nii hooletult ringi salastatud teabega, mille kogumise nimel maailma erinevatest ja vastuolulistest paikadest riskivad luureteenistuse töötajad oma eluga?“ küsis Prince lõpetuseks.

Allikas: Breitbart.com (tõlkinud Triin van Doorslaer)