Briti konservatiivid heidavad Alternatiivi Saksamaale alliansist välja

Maailm,
©Scanpix
AfD

Europarlamendis tahab Euroopa Konservatiivide ja Reformistide (ECR) fraktsioon, kus domineerivad Suurbritannia konservatiivid, enda seast välja heita erakonna Alternatiiv Saksamaale. Saksa euroskeptiline partei lõi hiljuti sidemed Rahvuste ja Vabaduse Euroopa fraktsiooni kuuluva Austria Vabadusparteiga, mis eurokonservatiividele on vastukarva, kirjutab EurActiv.

Saksa ja austria euroskeptikud on Düsseldorfis toimunud kohtumisel kokku leppinud ühistes põhimõtetes, mille seas on riigipiiride sulgemine, immigrantide sissetungi õhutavate sotsiaaltoetuste kaotamine ja asüülitaotlemise õiguse kaotamine.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

8. märtsil otsustasid Euroopa Konservatiivid ja Reformistid, et lõplik otsus Alternatiiv Saksamaale fraktsioonist välja heita tehakse 14. aprillil, kui sakslased ise selleks ajaks ei lahku. Saksa euroskeptikute väljaheitmist toetavad nii Briti konservatiivid, kes on tuntud oma leebe suhtumise poolest immigratsiooni, kui ka Poola Seaduse ja Õigluse partei, kes lähtub geopoliitilistest põhjustest.

Kommentaarid

One commentOn Briti konservatiivid heidavad Alternatiivi Saksamaale alliansist välja

  • Avatar

    Hea näide kuidas kitsarinnalised britid lõhestavad poliitmängudes rahvusikke liikumisi mis üritavad hoida rahvusriike ja rahvuskultuure. Britid soosivad mustade sisserännet lootes neid orjastada mustatöölisteks.Eestis pole see vastuvõetav.

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused