Briti õigussüsteem kaitseb küll võõraid omade eest, kuid omi võõraste eest mitte

Maailm,
©AFP/Scanpix
Miiting noori briti tüdrukuid ahistanud moslemipedofiilide paljastamise eest vangi mõistetud Tommy Robinsoni toetuseks.

Lääne õigusruumis on priviligeerituteks tehtud kõik võõrad, keda kaitstakse igati, kuid omad inimesed jäetakse teadlikult võõraste jalge alla tallata.

Rahvusvahelised abiorganisatsioonid pole suutnud takistada oma töötajaid seksuaalselt väärkohtlemast naisi ja tüdrukuid, keda nad peaksid aitama, ütles Briti parlamendikomisjon, vahendab BNS.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Alamkoja rahvusvahelise arengu komisjoni esimees Stephen Twigg ütles, et ahistamine on muutunud selles sektoris “endeemiliseks”, sest abiorganisatsioonid püüavad liiga tihti oma mainet kaitsta, selle asemel et probleemiga läbipaistvalt tegeleda. Komisjon soovitab abitöötajaid põhjalikumalt kontrollida ja teeb ettepaneku luua rahvusvaheline register, et tuntud ahistajad ei saaks liikuda ühest organisatsioonist teise.

Aasta algul vallandati või lahkus ise seitse Oxfami töötajat, kui avalikkust teavitati personaliliikmete toime pandud seksuaalsest väärkäitumisest 2010. aasta Haiti maavärina järel.

Kogu algatus on sajaprotsendiliselt tervitatav, kuid tundub kahekeelsena, kui Suurbritannias endas rünnatakse neid inimesi, kes on paljastanud Pakistani päritolu moslemipedofiilide laialdase võrgustiku, mis tegeles mitmes piirkonnas noorte inglise tüdrukute seksuaalse ahistamise ja prostitutsioonile sundimisega. Kuivõrd paljudes riigi piirkondades on võimu juurde pääsenud Pakistani päritolu moslemid, nagu Londonis linnapea Sadiq Khan, on moslemimaffia nahaalselt tegutsema asunud – selles samas Londonis on kuritegevus Khani võimu ajal meeletult kasvanud.

Noor liberaal Tommy Robinson, kes kajastas sotsiaalmeedias vastavaid kohtuprotsesse, sai külge süüdistuse islamofoobias, mõisteti vangi ja saadeti moslemimaffia kontrolli all olevasse vanglasse. Ka Briti parlamendisaadik Sarah Champion sai tapmisähvardusi pärast seda, kui ta mõistis hukka kohalikke tüdrukuid seksuaalselt ahistavate Briti pakistanlaste jõukude tegevuse.

Niinimetatud rassismivastased ja inimõiguslased ei toeta mitte briti neidusid, vaid on asunud kaitsma nende moslemitest ahistajaid, ning sama teed on läinud ka Suurbritannia kohtusüsteem. Seega on välja kujunenud olukord, kus kaitstakse küll kolmandate riikide naisi “valgete meeste” eest, kuid oma riigis rünnatakse inimesi, kes tahavad moslemivägistajatele kohta kätte näidata.

Seega siis – rahvusvahelise ahistajate registri juurde tuleks luua ka moslemipedofiilide register, mille nimistu peaks ühtima Suurbritannia kinnipidamisasutuste vangide nimekirjaga.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused