Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Briti siseministril Suella Bravermanil on õigus. Kui massiränne pole invasioon, siis mis see on?

-
03.11.2022
Suella Braverman.
© Scanpix

Inimesed asuvad teele x Aafrika riigist, jõuavad läbi kõrbe Vahemere äärde, ületavad selle, jõuavad Prantsusmaale, rändlevad läbi selle riigi La Manche`i väina äärde, istuvad taas inimkaubitsejate paati ja jõuavad Suurbritanniasse, kusjuures kõik see toimub ebaseaduslikult ja kuritegevust toetavalt ning Euroopa tippvõimude mahitusel – ja seda ei tohi nimetada invasiooniks?

BNS vahendab: “ÜRO uus inimõigusjuht nimetas kolmapäeval kohutavaks ja dehumaniseerivaks Briti siseministri sõnavõttu, milles ütles, et Inglismaa on silmitsi asüülitaotlejate “invasiooniga”. Briti siseminister Suella Braverman põhjustas sel nädalal (“sallivuslaste” – toim.) pahameeletormi, kui kirjeldas rekordsuurt asüülitaotlejate arvu invasioonina.

ÜRO inimõiguste ülemvolinik Volker Türk ütles, et selline sõnakasutus pole kohane ning avaldas muret, et see on taas levima hakanud.

Aga miks see ei peaks levima, kui ebaseaduslik ränne on saavutanud invasiooni mõõtmed ja hakanud Euroopa demograafilist olukorda kardinaalselt muutma.

Euroopa on täis islamikogukondi ja mošeesid ning islam on vaikselt imbumas igasse eluvaldkonda, seda muuhulgas ka Suurbritannias. Islami sissetungi mauride näol Pürenee poolsaarel nimetatakse invasiooniks nagu ka türklaste-osmanite verist vallutusretke – ajaloos löödi need tagasi, aga tänases liberaalses Läänes ei tohi seda enam invasiooniks nimetada, rääkimata tagasilöömisest?

Invasioon on ka aafriklaste jõudmine Tallinna tänavatele, veel enam aga slaavlaste venestav sisseränne Eestisse. Meil nimetab seda invasiooniks EKRE ja kiitus Briti siseministrile Suella Bravermanile, kes sama teeb.

Suella Bravermani India päritolu vanemad immigreerusid Suurbritanniasse 1960. aastatel Keeniast ja Mauritiuselt. Sageli on just sellised sisserändepäritolu inimesed need, kes mõistavad oma rahva pealt, kuidas massiränne hakkab teises kultuuris probleeme tekitama ning peavad õigeks mõistlikku rännet, kus saabujad integreeruvad, mitte ei hakka uuel kodumaal suurted kogukondades endist kodumaad ehitama.

Uued Uudised