Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Brunei hakkab geisid kividega surnuks loopima, liberaalne Euroopa aga halab “islamofoobia” üle

-
27.03.2019
Brunei naised iseseisvuspäevamarsil.
© ZUMAPRESS.com

Samas kui Islami Koostööorganisatsioon mõistis hukka “islamofoobia” Euroopas ja teistes kristlikes maades, tegi üks islamiriik seadusandliku otsuse hakata geisid hukkama.

Abielurikkumist ja seksi samasooliste vahel hakatakse Bruneis peatselt karistama kividega surnuksloopimisega, teatasid väikeriigi võimud kolmapäeval. Kagu-Aasia sultanaat jõustab ametlikult uue karistusseadustiku – mis näeb varguses süüdimõistetud inimestele ette ka jäsemete maha raiumist – järgmisel kolmapäeval.

Brunei prokuratuuri teatel jõustuvad uued karistused 3. aprillil. Esmakordselt teatati karmide karistuste seadustamise kavatsusest 2013. aastal, kuid nende jõustamist on edasi lükatud juriidiliste üksikasjade väljatöötamise ajaks ning inimõiguslaste vastuseisu tõttu, kirjutas AFP.

Homoseksuaalsus on Bruneis juba ebaseaduslik, kuid uute seaduste järgi hakatakse seda karistama hukkamisega. Seadus puudutab ainult moslemeid, kuid vaevalt mistahes geidel Bruneisse enam asja on.

Amnesty International ärgitas Bruneid kolmapäeval “koheselt peatama” uute karistuste jõustamist. “Nõnda julmade ja ebainimlike karistuste jõustamine on iseenesest kohutav,” ütles organisatsiooni Brunei uurija Rachel Chhoa-Howard avalduses.

See uudis tekitab terve rea küsimusi, millele liberaalne Euroopa pole ilmselt võimeline vastama. Esiteks – mis õigus on liberaalse Euroopa seadustega väga vastuolevate seaduste ja tavadega islamimaailmal deklareerida “islamofoobia” hukkamõistu neile maadele, kes ei nõustu inimõigusvaenulike šariaadiseaduste ja üldse islami ebademokraatlike tavadega, mida moslemikogukonnad püüavad juba ka Euroopas seadusloomesse suruda?

Teiseks – konkreetsel juhul pole tegu mitte terroristliku Islamiriigi ega nn äärmusislamistidega, vaid ÜRO liikmesriigiga, kus ametliku religioonina on kirjas islam – usk, mida ka vasakliberaalne Euroopa üritab rahuusuna esitleda. Millise signaali annab Brunei riiklikul tasemel otsus kogu maailmale islami kohta? See ei ole ju “hea” islami väärtõlgendamine, vaid tema tõelise sallimatu näo otsene demonstreerimine!

Kolmandaks – kui see inimvaenulik religioon kolib Bruneist ja teistest islamimaadest migrantidega Euroopasse (see juba käibki täie hooga), saavutab siin rändepakti reeglite alusel koha ühiskonnas ja hakkab demokraatlikul teel võimu üle võtma, surumaks šariaadiseadusi riiklikeks, siis mis saab nn liberaalse Euroopa väärtustest? Kas ka “islamofoobiast” vabas Euroopas hakatakse samuti geisid hukkama?

Euroopasse kuhjuvad juba praegugi tohutud vastuolud, kui ühelt poolt võtavad liberaalses ühiskonnas võimust geiagenda ja marufeminism, ning teisalt islam, kes igat kriitikat enda väärtuste vastu võtab islamofoobiana, olles selleks “tarkuseks” suunitlused saanud vasakliberaalidelt ja neomarksistidelt. Esimesed ohvrid hakkavad tulema just “euroopalike väärtuste” kandjate seast ja kui Euroopa seisab kodusõja ees võimu ülevõtvate moslemitega, ohverdatakse geid ja naisõiguslased kapitulantliku rahu nimel esmajärjekorras!

“Valitsevad erakonnad kardavad kohutavalt kaotada võimu. Parem juba las migrandid vägistavad ja röövivad, kui et võimule pääsevad poliitilised oponendid. Selline imelik fašismilaadne režiim on tekkinud viimase 15 aastaga Euroopas, ja see on hämmastavalt sarnane 1930ndate fašismiga, ainult et see uus hävitab omaenda kultuuri, omaenda riike ja omaenda perspektiive,” kirjutab kolumnist Ivan Makarov.

Islam võtab praegu demokraatlikul teel võimu enda kätte mitmes Euroopa riigis, eriti Suurbritannias, kus Londoni linnapea ja siseminister on moslemid ja “islamofoobia” eest karistatakse juba rängalt, nagu näiteks ka geiõiguste eest võitlevat Tommy Robinsoni.

Kui geid ja naisõiguslased oleks veidigi mõtlemisvõimelised, saaksid nad aru, et tänases Euroopas päästaks neid vaid immigratsioonivastaste rahvuskonservatiivide võimuletulek – liberaalses, kõigile avatud Euroopas jäävad nad varsti šariaadiseadustele jalgu!