Clintonite sihtasutus on saanud suhetest Venemaaga suurt kasu

Maailm,
- Updated
US-VOTE-DEMOCRATS-CLINTON

USAs ägeneb presidendivalimiste lähenedes võitlus presidendikandidaatide vahel. Hillary Clinton, keda süüdistatakse turvakaitseta meiliserveri kasutamises ja selle kaudu salajase info lekitamises, püüab nüüd omalt poolt teha kõik, et mustata vabariiklaste presidendikandidaat Donald Trumpi ja viidata tolle sidemetele Kremliga.

On olemas piisavalt tõendeid selle kohta, et Trumpi kampaaniajuhil Paul Manafort’il on tihedad kontaktid Vene äri- ja poliitikaringkondadega, kuid tegelikult on ka Hillary Clinton seotud Venemaaga väga tihedalt oma sihtasutuse Clinton Foundation kaudu. 

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

2009. aastal, pärast president Obama Moskva visiiti, loodi spetsiaalne komisjon, mille eesmärgiks oli USA ja Venemaa vaheliste erinevate koostöövõimaluste kaardistamine, ühiste projektide läbiviimine (väga erinevates valdkondades), koostöö edendamine ja rahvusvahelise stabiilsuse, turvalisuse ning majandusliku heaolu tagamine. USA poolt juhtis komisjoni tööd toonane USA välisminister Hillary Clinton. Kreml eraldas nn Skolkovo fondi 5 miljardite dollarit. Clinton tegutses aktiivselt USA poolsete rahastajate otsimisel ning aitas leida Venemaa riiklikule tehnoloogiafirmale Rosnano USA poolseid investeerijaid.

Üsna pea toetasid mitmed USA tehnoloogifirmad projekti Skolkovo, nende hulgas ka mitmed sihtasutuse Clinton Foundation doonorid nagu näiteks Intel ja Cisco.

Paraku ei saa jätta märkimata, et Clintoni suurtoetajad teenisid diplomaatiliste sidemete ja Clintoni poolt isiklikult sõlmitud ametlike kokkulepete pealt üsna palju. Ja unustada ei tohiks ka tõsiasja, et Clintoni sihtasutusse on aastate jooksul voolanud päris palju raha USA ja Venemaa vahelisest uraani kokkuleppest.

Seega, Hillary Clinton süüdistab oma vastast Donald Trumpi selles, mida ta on ise juba aastaid teinud: hoidnud isiklikult kasulikke sidemeid Venemaa äri- ja poliitikaringkondadega ning teeninud selle pealt hästi.

Allikas: Townhall.com

FOTO: AFP/Scanpix

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused