Donald Trump: Ameerikas on ühele poliitilisele parteile antud vabad käed muuta õigussüsteem poliitilise kättemaksu tööriistaks

Maailm,
- Updated
Mees, kes muutis Ameerikat. (Foto: Scanpix)

Laupäeval mõisteti USA senatis oodatult õigeks endine president Donald Trump ja tema teine tagandamisprotsess kukkus läbi häältega 57-43. Donald Trump tegi protsessi lõppemise järel ka ametliku avalduse. Avaldame avalduse täismahus:

Donald J. Trumpi, Ameerika Ühendriikide 45. presidendi avaldus

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

13. veebruar 2021

Soovin kõigepealt tänada oma pühendunud juriste ja kõiki teisi nende väsimatu panuse eest õiguse toetamisel ja tõe kaitsel.

Minu sügav tänu kuulub ka kõigile neile Ameerika Ühendriikide senaatoritele ja kongressi liikmetele, kes seisid uhkelt meie kõigi poolt austatud põhiseaduse kaitsel ning meie riigi jaoks nii pühade õiguspõhimõtete eest.

Meie poolt nii kalliks peetud põhiseaduslik vabariik loodi erapooletu õigusriigina, mille asendamatuks tagatiseks on meie kodanikuvabadused, meie õigused ja meie vabadus.

On praeguse aja kurb tõdemus, et Ameerikas on antud ühele poliitilisele parteile vabad käed diskrediteerida õigusriiki, laimata korrakaitset, kiita heaks mässamist, vabandada välja märatsejaid ning muuta õigussüsteem poliitilise kättemaksu tööriistaks; lisaks kiusata taga, kanda musta nimekirja, hävitada ja alandada kõiki inimesi ning nende seisukohti, kellega või millega ei nõustuta. Olen alati olnud ja jään igavesti vankumatult toetama õigusriiki, meie korrakaitse kangelasi ja ameeriklaste õigust arutleda rahumeelselt ning auliselt esilekerkivate probleemide üle, seda ilma pahatahtlikkuse ja vihkamiseta.

Äsja olime tunnistajaks meie riigi ajaloo suurima nõiajahi järjekordsele etapile. Mitte ükski president ei ole iial pidanud tegema läbi midagi niisugust, ja see jätkub, kuna meie oponendid ei saa jätta tähelepanuta ligi 75 miljonit inimest, kes kõigest paar kuud tagasi hääletasid meie poolt – suurim arv hääli, mida üks istuv president kunagi on saanud.

Tahan südamest tänada miljoneid tublisid, töökaid, seaduskuulekaid, Jumalat ja meie riiki armastavaid kodanikke, kes on praegustel väga keerulistel ja rasketel aegadel toetanud vapralt kõiki neid olulisi printsiipe.

Meie ajalooline, patriootlik ja kaunis liikumine Make America Great Again [ingl k: teeme Ameerika taas suureks] on alles alguses. Järgnevatel kuudel on mul teiega jagada palju uudiseid ja ma ootan juba meie imelise ühise teekonna jätkamist, et muuta Ameerika suureks kõigi meie inimeste jaoks. Midagi sellist ei ole mitte kunagi varem olnud!

Meil seisab ees väga suur töö ja juba üsna pea tuleme me välja visiooniga Ameerika helgest, säravast ja piiritust tulevikust.

Üheskoos saame hakkama kõigega.

Me jääme üheks rahvaks, üheks perekonnaks, üheks suurepäraseks rahvuseks Jumala ees ning meie kohuseks on hoida seda võrratut pärandit oma lastele ning Ameerika tulevastele põlvkondadele.

Õnnistagu teid kõiki Jumal ja õnnistagu Jumal igavesti Ameerika Ühendriike.“

Allikas: Epoch Times

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused