Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Donald Trump: Bideni Ameerika seisab kommunismi alguses

-
26.07.2021
Trumpi järglane Joe Biden häälestab Ameerika vasakäärmuslusele – on ju ka marksistlik BLM tema liitlane.
© Scanpix

Ameerika Ühendriikide endine president Donald Trump hoiatas möödunud nädalal taas üha enam peale tungiva kommunismi eest USA-s.

Laupäeval Arizonas peetud kõnes ütles Trump, et praegu Ameerikas toimuv ei ole erandlik – sama juhtub kahjuks paljudes teistes riikides. „Seisame kommunistliku süsteemi alguses,“ ütles Trump. „Äärmuslased haaravad võimu ja hävitavad kõik, mida me ameeriklastena kalliks peame, ja see juhtub päriselt. Ja ma hoiatasin selle eest.“

Trumpi sõnul juurutavad vasakpoolsed kommunismi, lammutades õigusriiki, tsenseerides inimesi, võttes üle vaba ajakirjandust ja vangistades poliitilisi oponente. „Vaadake, mida on minuga aastaid tehtud; ja loomulikult võltsivad nad valimisi,“ ütles Trump.

See ei ole esimene kord, mil Trump hoiatab avalikkust marksismi levimise eest Ameerikas. Möödunud nädalal Michael Savage’i telesaates esinedes kritiseeris ta ägedalt ka meedia kokkumängu demokraatide ja president Bideniga. Ta märkis, et 2020. aasta valimiste ajal vaikis peavoolumeedia teatud teemad täielikult maha.

„Täielik kokkumäng. Keegi ei ole kunagi varem midagi sellist näinud,“ jätkas Trump, viidates meedia lipitsevale suhtumisele Bideni administratsiooni ja kontrastile, mismoodi kajastas kallutatud meedia Trumpi tegemisi.

„See on kommunismi algus,“ ütles ta. „See on päris kindlasti, sõna otseses mõttes… kommunism.“ Trump hoiatas kommunismi tuleku eest avalikkust ka selle aasta aprillis, pärast seda, kui Facebook oli eemaldanud intervjuu Trumpi minia Lara Trumpiga. „Tegemist on kommunistliku riigiga,“ ütles Trump.

Allikas: Breitbart