Eestis multikultuursust propageerinud Abdul Turayst sai Suurbritannias Brexiti toetaja

Maailm,
©Scanpix
Abdul Turay (vasakul) on üks Eestiski vasakliberaalsesse seltskonda kuulunud maailmakodanik, kes nüüd Brexitit toetades värvi vahetas.

Kunagi Eestis kõvasti EKRE vastu välja astunud Abdul Turay kandideerib nüüd Suurbritannias Brexiti Parteis, leides, et lahkumisprotsess polevat kuidagi rassistlik, nagu Brexiti-vastased väidavad.

Turay leiab, et britid peaksid Euroopa Liidu asemel tugevdama suhteid  Briti Rahvaste Ühendusega, mis koosneb suuremas jaos Suurbritannia kunagistest asumaadest – Turay nägemuses ilmselt selleks, et suurendada sisserännet Briti saartele.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Aafrika, Aasia ja Ladina-Ameerika heaks pole euroliit Turay hinnangul midagi kasulikku teinud. Suurbritannia aga pööras Euroopa Liiduga liitudes Briti Ühendusele selja. “Palun ükskõik kellel nimetada kasvõi üks positiivne asi, kuidas asiaadid või mustanahalised on Euroopa Liitu kuulumisest võitnud,” vahendab Õhtuleht Turay sõnu.

Samas on Turay varem teistmoodi mõelnud, mis annab alust tema siiruses kahelda.

“See on mulle isiklik probleem. Euroopa on andnud mulle nii palju. Ilma Euroopata poleks ma saanud Eestisse tulla, siin töötada. Mul ei oleks perekonda. Euroopa on mulle kõik andnud. See on hiigelsuurte mõõtmetega katastroof. See on kõige hullem asi, mis on Suurbritanniaga minu eluajal juhtunud. See on enesehävitus, sest Šotimaa iseseisvub. See on kohutav,” ütles Turay 2016. aastal Delfile Brexiti kohta.

Abdul Turay on hea näide maailmakodanikust, kes sünnimaalt lahkudes leiab “uue kodumaa” mistahes maal, kus teda ümmardatakse ja kus ta oma rassile tuginedes eriõigusi nõuda saab. Niipea kui sellised inimesed enam multikultiideoloogia poolt loodud hierarhias teistest peajagu üle pole, hakkavad nad seda maad mustama ja siirduvad uutele jahimaadele.

Turay läks tagasi Suurbritanniasse, kus kehastus nüüd ümber Brexiti toetajaks, nähes ilmselt selles uut võimalust, kuid samas on ta ka EL-ist lahkumise teinud sisserändajate väidetavaks unistusteks.

Eesti võib olla rahul, et selline juurteta inimene Maarjamaa tolmu jalgadelt pühkis – tema oli siin globalismi emissar.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused