Eriteenistuste salk nurjas Moskvas ansambli “Kärvanud president” kontserdi

Maailm,
The Dead President

Moskva politsei nurjas täna antifašistlike bändide Criminal state ja The Dead President kontserdi, teatab OVD-Info.

„Enne kontserdi algus tormas saali sisse 50 maskides menti, väljapääs oli blokeeritud, inimesi lasti välja ühekaupa, pildistati nende passid ja otsiti läbi,“ teatas üks kontserdile tulnud pealtnägija.

Antifašistide kontserdid on fašistlikus riigis tõesti kohatud.

Politsei pidas kinni ansambli The Dead President solisti Artjom Mazurini, kontserdi nurjamise ja muusiku kinnipidamise ametlikud põhjused praegu veel teadmata.

Pole välistatud, et putiniste ajas marru ansambli nimi, mis tähendab tõlkes „Surnud presidenti“, sest Putini tervis pidi kuulu järgi kehvavõitu olema.

Kontserdi nurjamisest teatas ka telegram-kanal antifa.ru, kus täpsustati, et operatsiooni viisid läbi „Tsentr E“ eriüksuslased. Kontsert pidi toimuma Moskva klubis „Alibi“, mis asub niivõrd romantilises linnaosas, nagu Tšistõje Prudõ ehk Puhtad Tiigid.

Kas see alibi kinnipeetuid ka aitab, ei oska öelda.

Ivan Makarov

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused