Eurokraadid Le Peni kiusamas

Maailm,
- Updated

Näib, et Euroopa ja prantsuse föderalistid teevad kõik, et hävitada Marine Le Peni mainet ja tema võimalust võita Prantsusmaa presidendivalimistel. Näha on, et appi võetakse ka kõige alatumad võtted, et säilitada oma võim ja ära hoida tugevate rahvusriikide teke Euroopas.

Riigikogu Euroopa liidu asjade komisjoni aseesimees Jaak Madison naeruvääristab prantsuse peavoolupoliitikute ja kõrgete euroföderalistide katset Le Penile ISISe kuritegude paljastamise eest kohta kätte näidata. “Saadikupuutumatuse äravõtmine rahvalt mandaadi saanud isikult, kelle vaated ei kattu vasakliberaalse agendaga, näitab vaid poliitilist tagakiusamist ning katseid vaigistada rahvuslaste häält Euroopas.”

Euroopa Parlament tühistas neljapäeval Prantsuse rahvuslaste liidri Marine Le Peni puutumatuse kohtumõistmise eest Twitteris jagatud äärmusrühmituse Islamiriik (IS) veretööde piltidega seoses. Seadusandjate enamus hääletas Le Penilt puutumatuse äravõtmise poolt, ütles parlamendi spiiker Dimitrios Papadimoulis.

Prantsuse prokuratuur esitas Le Peni vastu hagi 2015. aastal.

UU

 

Kommentaarid

One commentOn Eurokraadid Le Peni kiusamas

  • Avatar

    Euroopalikud väärtused on selle asja nimi kus teisitimõtlejaid kiusatakse taga! Need väärtused on vääritud ja nende “väärtuste” läbi see ewroliit ka oma otsa leiab. Head teed talle minna.

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused