Euroopa Komisjon seab ohtu inimeste õiguse elule

Maailm,
- Updated
©Uued Uudised
Kõik liikmesmaad ei toeta EL-i homoagendat. Pilt on illustratiivne.

Euroopa Komisjon nõuab, et ühenduse eelarve ja taastuskava väljamaksed seostataks niinimetatud õigusriigi põhimõtetest ja väidetavatest ühisväärtustest kinnipidamisest, mis aga on hetkeolukorras inimõiguste ja üldse inimsuse vastane.

Kõigepealt pole Brüsselil mingit õigust siduda rahastamist EL-i ühisest rahakotist ei migrantide vastuvõtmise, sotsialismiaegsete kohtute reformimise ega ka homoabielude lubamisega. Tegu on Euroopa Liidu riikide ühiste sissemaksetega, see on liikmesriikide raha ja Euroopa Komisjon ei tohi kedagi ebademokraatlikult ühisrahast ilma jätta, juhul kui talle ei meeldi mõne riigi valitsuse konservatiivne maailmavaateline poliitika. Ühisrahastuse aluseks ei tohi olla ühe ideoloogia ainuõigeks tunnistamine.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Veelgi suurem konflikt inimlikkusega peitub taastusfondi jaotamises, mille puhul on suuresti tegu ühiselt laenatud rahaga, mis läheb pandeemiast tingitud kahjude korvamiseks. Sellise raha kinnipanek migrantide või homode pärast on suisa kuritegu, sest nii jääksid haigusega maadlevate riikide inimesed vajaliku rahata, mis tähendab, et Euroopa Komisjon laseb neil lihtsalt surra. Kuna toetuseta jäänud riigid peavad sel juhul oma rahakotist need summad leidma, siis tähendab see ka inimeste lükkamist vaesusesse.

Euroopa Liit sekkub niigi liiga palju suveräänsete riikide tegemistesse, kuid pandeemia ärakasutamine selleks, et liberaalset ideoloogiat ja mingeid uusväärtusi levitada, on suisa kuritegelik ja ebainimlik. EL on loodud koostööks arvamuste paljususe juures, mitte karistamiseks “ühe ja ainsa” ideoloogia mittetunnustamise eest.

UU

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused