Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Euroopa “kuutõbised” kutsuvad sõtta rahvusluse vastu

-
27.09.2018
Föderaliseerumisele suunatud Euroopa Liit on kui golem, keda isandad enam lagunemast hoida ei suuda.
© UU

Kevadised europarlamendi valimised on ajanud Euroopa globalistidele jänese püksi, sest on oht, et uus koosseis tuleb rohkem rahvusmeelne ja föderalismivastane – nüüd on nende poolt õhku paisatud üleskutsed, mis sarnanevad otsese sõjahüüuga.

Euroopa liberaalid kutsusid neljapäeval ühispöördumises Euroopat ümber kujundama, hoiatades rahvusluse esiletõusu eest, mis ohustavat kümneid aastaid kestnud rahu, vahendab BNS. – Justkui oleks pärast Saksamaa kantsleri Angela Merkeli pagulaskutset Euroopa veel rahulik!

“Me keeldume olemast uus kuutõbiste põlvkond,” ütlesid liberaalidest poliitikud, tõestades samas oma kuutõbiseid hallutsinatsioone. “Me peame koheselt tegutsema või Euroopa projekt seiskub,” kirjutati artiklis. “Meie maailmajagu seisab taas silmitsi lõhestumise ja stagnatsiooniga. Veel hullem, seda võivad hakata lämmatama rahvuslikud ja populistlikud jõud, kelle jaoks EL kujutab endast ajaloolist anomaaliat, mis tuleb kaotada.” Tegu on otsese üleskutsega rahvusluse hävitamiseks, kes lämmatavat rahvusriikide lämmatajaid.

Ühispöördumisele olid alla kirjutanud Prantsuse presidendi Emmanuel Macroni erakonna juht Christophe Castaner, endine Itaalia peaminister Matteo Renzi, Hispaania paremtsentristliku partei Ciudadanos liider Albert Rivera, Malta peaminister Joseph Muscat, Europarlamendi liberaalide juht Guy Verhofstadt, Belgia poliitik Olivier Chastel, Rumeenia ekspeaminister Dacian Cioloș ja Hollandi poliitik Alexander Pechtold.

“Oma meelekindluses Euroopat ümber kujundada ei tagane me millegi ees. Me oleme valmis reformima ka EL-i leppeid, kui seda on vaja,” rõhutasid artikli autorid. See lause on eriti paljutähenduslik ja hoiatav – (vasak)liberaalid tunnistavad, et tahavad Euroopa veelgi hullemaks ümber kujundada ja selleks EL-i lepped neile sobivaks ümber kirjutada.

Nüüd jääb rahvusmeelsetel Euroopa jõududel üle vaid endilgi koonduda, võtta ülekaal Euroopa Parlamendis ja Komisjonis, ning viia Euroopa Liit tagasi rahvusriikide ühenduse formaati. Õnneks on Euroopas olemas veel sellised poliitikud, nagu Viktor Orban, Matteo Salvini, Geert Wilders, Jimmie Åkesson, Mateusz Morawiecki, Sebastian Kurz, Marine Le Pen, Nigel Farage, Mart Helme ja paljud teised vastupanuliikumiste juhid.