Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Euroopa Parlamendi valimistel kohtuvad vaenlastena globalist George Soros ja konservatiiv Steve Bannon

-
30.07.2018
Maailma lammutaja George Soros ja konservatiivide ühendaja Steve Bannon.
© Wikimedia Commons/Flickr

Soros on eraldanud miljard dollarit, et astuda vastu Steve Bannoni loodavale rahvuskonservatiivsele võrgustikule, lisaks kavandab ta paljusid muid meetmeid, takistamaks rahvuslaste edu.

2019. aasta Euroopa Parlamendi valimised on EL-i saatuse jaoks üliolulised, selle tulemustest oleneb, kas ülekaalus saavad olema konservatiivid või liberaalid ning see mõjutab nii edasist ühisarengut kui ka kogu Euroopa Liidu eksistentsi üldse.

Selle sündmuse kaks kõige olulisemat juhtfiguuri on Avatud Ühiskonna Fondi looja George Soros ning  Breitbarti asutaja ja Donald Trumpi valimiskampaania peamine juht Steve Bannon, kirjutab Itaalia väljaanne Il Giornale.

Steve Bannon töötab koos rahvuslike liikumistega Euroopas, ta on nendega pidevalt kontaktis ja ta tahab tulla Vanale kontinendile, et aidata rahvuslikel jõududel võita mandri liberaale. Teisalt võib Soros loota oma lobitöövõrgustikule, mis pole siiski kogu kontinendil piisavalt mõjukas.

Soros ” Avatud Ühiskond” on võimas propaganda- ja lobitöö vahend, mis on suuteline mõjutama kogu Euroopa poliitikat. Sorose “Open Society” on suuruselt teine filantroopne sihtasutus USA-s pärast Bill ja Melinda Gatesi fondi.

Fond kasutas Sorose raha 2017. aastal kokku 940,7 miljonit dollarit. Enamik neist on läinud demokraatlikule praktikale ja inimõigustele (28%), millele järgnevad juhtimine ja majandusareng (17%), kohtusüsteemi ja õigusriigi reform (16%), võrdõiguslikkus ja diskrimineerimisvastane võitlus (14%), haridus (8%) ning meedia ja info (7%).

Kuid filantroopsed eesmärgid ei varja selgeid poliitilisi eesmärke. Soros ründab kõiki eliidivastaseid liikumisi, mida peetakse rahvusliku paletiga seotuks. Tema ideid avatud ja mitmekultuurilisest piirideta ühiskonnast ei saa enam kuidagi ühitada uute Euroopa rahvuslike tuultega. Euroopa Parlament on praegu üle ujutatud poliitikutega, kes on seotud Sorose või “Avatud Ühiskonnaga” – uute valimiste järel ei pruugi see nii jääda ja seetõttu on Soros paanikas.

Sorose sõnul ei tähenda demokraatia ei tähenda ainult vabu valimisi, ja see osutab faktile, et tema nägemus demokraatiast on mõnevõrra vastuoluline. Vananeva renegaadi eesmärk on kukutada Poola valitsuspartei Õigus ja Õiglus (PiS) ja Ungari Fideszi partei, vaatamata sellele, et nad said võimule demokraatlike valimiste kaudu.

Viimaste aastate jooksul on paljusid Sorose toetatavaid jõude kogu maailmas tabanud lüüasaamised. Hillary Clintoni kaotus Donald Trumpile on hea näide, kuid ka sotsiaaldemokraatide kaotused kogu Euroopas, sealhulgas Saksamaal ja Itaalias, on samuti globalistide kaotuse selged tunnused.

Allikad: kansalainen.fi, Il Giornale