Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Euroopat kolonialismis süüdistavad vasakliberaalid korraldavad ise Aafrika paljaksröövimist

-
09.02.2021
Aafrika jaoks kadunud, Euroopa jaoks suur probleem. (Foto: Scanpix)

Euroopa vihased valged vasakliberaalid räägivad jätkuvalt kolonialismi tagajärgedest, orjandusest ja rassismist, kuid korraldavad ise massimigratsiooni kaudu Aafrika paljaksriisumist.

Praegune üle Vahemere tulev migratsioonilaine on valdavalt majanduslik – enamik paadipõgenikest on elujõus mehed, mis tähendab, et naised, lapsed ja vanurid jäid hädaorgu maha. Sõjapõgenikud jäävad seejuures enamasti kusagile kodumaa lähedusse naasmisvõimalust ootama, hea elu otsijad aga põrutavad heaoluühiskonna riikidesse edasi.

Liberaalne Euroopa räägib küll migrantide aitamise vajadusest, kuid pragmaatilisem osa rände turgutajatest on alati rääkinud sellest, et Euroopa vananeb ja selleks, et pensione teenida, on vaja migrante.

Kuigi Kolmandast maailmast lähtuv massimigratsioon ei anna Euroopale vajalikku tööjõudu, sest valdav osa tulijatest on hariduseta, teise kultuuritaustaga (sealhulgas töökultuuritaustaga) ja teise mentaliteediga, võib eeldada, et tulijad on siiski sealse ühiskonna ettevõtlikum osa. Seega jätavad migrante hulgi ja tingimusteta vastu võtvad Euroopa liberaalid Aafrika tegelikult asjalikumatest inimestest ilma. See tähendab selget ajude ja töökäte röövimist.

Ei saa väita, et mingid piirkonnad on nagunii üle rahvastatud ja elanikke jääb sinna küllaga. Aafrika on väga hea näide sellest, kuidas absoluutne enamus riikidest pole 50-70 iseseisvusaastaga midagi saavutanud – nad aina sõdivad veriselt. Hakkajamate inimeste Euroopasse eksportimine tähendab, et allesjääjatel läheb elu veelgi raskemaks ja lootus majandusele jalad alla saada muutub olematuks.

Tervet Aafrkat ei saa Euroopasse kolida ja Aafrikat üheks suureks looduspargiks jätta. Lääne praegune poliitika tähendab, et Must Manner vaesub veelgi ja sealne rahvas käib täielikult alla, sest sõjapealikud jätkavad möllamist, põllumajandus laostub, tööstust ei teki ja kogu Aafrikast saab paras pommiauk, maailma kloaak.

Ega Euroopagi mustast migratsioonist õnnelikuks saa, sest nad toovad siia oma probleemid ja mentaliteedi kaasa ning muudavad sellegi kontinendi ebaturvaliseks ja ebastabiilsest. Nad ei õpi läänelikult elama – miks nad peaksidki, kui vasakliberaalid jutlustavad valgete ülemvõimu lõpetamist ja seega nende rajatud süsteemide lammutamist? Aafriklased võtavad Euroopa üle, nagu nad võtsid Zimbabwes valgete farmid, ja laostavad Lääne, nagu laostasid sealse majanduse.

Ikka ja jälle jõuame tagasi selleni, et aafriklasi on vaja aidata Aafrikas, nende targemad pead on vaja tööle rakendada rahvuslike majanduste hüvanguks ja töökamad käed panna ehitama koole ning niisutussüsteeme. Muuhulgas on vaja saavutada ka see, et Läänes õppivad aafriklased naaseksid hariduse saanuna Aafrikasse.

Siinkohal käituvad ka Eesti liberaalsed võimuerakonnad nii, et ka Eestit saaks kolonialismis süüdistada – nad pumpavad siia ukrainlasi, et Ukraina tulevikus peaks ise kuskilt mujalt kaduma läinud poegade asemele tööjõudu otsima. Ja Kolmanda maailma riikidest, olgu see Nigeeria või Bangladesh, tahavad nad helgemad pead (kui neid muidugi leiab) siia jätta, mis tähendab, et kodumaad need inimesed abistama ei hakka.

Korruptsioonikoalitsiooni ühisleppes on kirjas: “Eesti on avatud ekspertidele ja oskustööjõule, kes jagavad Eesti väärtusi ja soovivad end siin teostada.” Eesti kõrghariduspoliitika on samuti suunatud sellele, et siin hariduse saanud Kolmanda maailma spetsialistid ka siia jääksid. See tähendab, et liberaalne koalitsioon jätab võõrad siia, halvendades Eesti demograafilist olukorda eestlaste kahjuks, samas aga jäetakse üha enam allakäiv Aafrika, aga ka mitmed Aasia maad ilma haritud inimestest.

See on kogu liberaalse Lääne inimsusvastane kuritegu. Kui Bideni-USA hakkab massiliselt vastu võtma Hondurase, Guatemala, Salvadori ja teiste maade migrante, siis saab Ameerika juurde nii töökäsi kui ajusid, aga see, mis eelnimetatud riikidest põgenema sunnib, jääb ju alles, ning kodumaale jäänud inimesed hakkavad veelgi rohkem kannatama, sest neid, kes midagi muuta võiks, jääb üha vähemaks.

Liberaalne Lääs käib ise alla ja haarab nüüd endaga kaasa ka Kolmanda maailma. Massimigratsioonist ei saa hädadest välja toovat kasu ei lähte- ega sihtriigid.