Europarlament kavatseb suurendada eelarvet luksusautode ostmiseks ja autojuhtide palkamiseks

Maailm,
- Updated
BELGIUM-EU-SUMMIT

Euroopa parlamendi ladvik arutleb võimaluse üle suurendada eelarvet ja kulutada aastas kolm miljonit eurot rohkem transpordile. Plaan on osta uusi luksusautosid ja palgata juurde autojuhte parlamendiliikmete sõidutamiseks.

Ühtlasi on plaanitud eraldada 116 000 eurot aastas autojuhtide univormidele. Praegu on parlamendisaadikute autojuhid lepingulised töötajad, kuid uue plaani kohaselt palgataks 110 täiskohaga autojuhti. Hääletus selle üle toimub kolmapäeva õhtul ja hääletajateks on parlamendi president ja asepresidendid.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Väidetavalt on selliste muudatuste põhjuseks parlamendisaadikute parema turvalisuse tagamine.

Uudisteportaali Politico andmetel kulutab Euroopa Parlament praegu aastas parlamendiliikmete transpordile 6,8 miljonit eurot. Plaanitud muudatustega tõuseks see summa 10,5 miljoni euroni.

Allikas: Politico

Fotol Euroopa Parlamendi president  Martin Schulz (tõlkinud Triin van Doorslaer)

(AFP)

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused