Europoli aruanne näitab, et islamiterrorism on ja jääb Euroopa tuleviku hirmutavaks osaks

Maailm,
- Updated
©UU
Poliitkorrektne Euroopa kaob islamihundi lõugade vahele.

Aruanne möödunud aasta terroriaktidest Euroopas tõestab, et ohvrid ja veri Lääne-Euroopa tänavatel on tõesti “uus normaalsus”.

Kolmapäeval avaldas politseiagentuur Europol oma terrorismiaruande raames hirmutavaid andmeid. 2017. aastal toimunud rünnakute arv suurenes 2016. aasta arvudega võrreldes 45%. Aruanne avaldati ja esitati kolmapäeval Haagis.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Terrorirünnakute arv suurenes  142-lt 2016. aastal 205-ni 2017. aastal. 2016. aastal tapeti 142 inimest, vigastada sai 379 ohvrit. 2017. aastal hukkus 68 inimest ja 844 inimest sai vigastada, vahendab Voice of Europe. See, et surmajuhtumeid oli eelmisel aastal poole võrra vähem, vigastatuid aga rohkem, on tingitud asjaolust, et ründajad on “vähem organiseeritud” kui varem, ja ka hädaabiteenuste kiire sekkumise tõttu.

68 terroriaktidega kaasnenud surmajuhtumist 2017. aastal omistati 62 islamistidele. Suurimad katsed või tegelikud rünnakud olid Suurbritannias, millele järgnes Prantsusmaa. Andmed põhinevad erinevatel rünnakutel, mis on terroristide poolt läbi viidud, mida on häiritud või mis on ebaõnnestunud, ütlesid Europoli direktor Catherine de Bolle ja Euroopa terrorismivastase võitluse keskuse juhataja Manuel Navarrete.

Euroopas on vähemaks jäänud ohvriterohkeid plahvatusi ja massitulistamisi, kuid sagenenud on moslemite viharünnakud, mida sooritatakse kättesaadavate vahenditega, näiteks kirveste ja nugadega. Islamiterroriste teeb ohtlikumaks see, et nad on enamasti valmis ise surema, kuid soovivad seejuures võimalikult palju teisi kaasa võtta.

Ilmselt ei hakka terrorijuhtumite arv kunagi langustendentsi näitama, sest Euroopa Liidu ja vasakliberaalide immigratsiooni soodustav poliitika toob Lääne-Euroopasse üha uusi potentsiaalseid terroriste.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused