Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Florida kuberner: president Biden tegeleb inimeste vaesusesse surumisega

-
16.10.2021
Florida kuberner Ron DeSantis süüdistab Bideni ameeriklaste vaesumises.
© Scanpix

Florida kuberner Ron DeSantis võttis reedel taas teravalt sõna president Joe Bideni vaktsineerimispoliitika vastu, öeldes et Biden tegeleb aktiivselt „inimeste vaesusesse surumisega“.  Sellega viitas ta Bideni administratsiooni korraldusele, millega on 100 või enama töötajaga ettevõtted kohustatud tagama kõigi töötajate vaktsineerimise või tegema iganädalasi koroonateste. Samuti on Biden ähvardanud hoida kinni korraldust mittejärgivate haiglate Medicaid ja Medicare tervisekindlustusrahasid.

Pressikonverentsil Naplesis, Floridas, ütles DeSantis, et mitte keegi ei tohi kaotada oma tööd vaktsiinisüstide tõttu ja rõhutas, et paljud neist, keda see otsus puudutab – eriti tervishoiutöötajad –, olid möödunud aastal viirusega võitlemisel eesliinil ning riskisid oma eluga. „Aasta tagasi pidasime neid kangelasteks. Nüüd lükatakse nad kõrvale ega võimaldata enam tööd teha?“ küsis DeSantis, lisades et väga paljud tervishoiutöötajad on ise viiruse läbi põdenud ja saavutanud tugeva loomuliku immuunsuse.

Ta hoiatas, et Bideni vaktsiininõue toob kaasa hulgaliselt uusi probleeme tervishoiusektoris, kus juba praegu napib töötajaid. DeSantise sõnul juhtubki see, et inimesed otsustavad töölt lahkuda. „Ja seda ajal, mil tervishoiutöötajatest on niigi puudus.“ Ta lisas, et küsimus ei ole ju ainult koroonaviiruses, vaid ravi vajavad ka teiste haigustega patsiendid. „Seega, me otsime võimalusi, kuidas Bidenile vastu hakata,“ ütles DeSantis. „Inimestelt võetakse selle teema tõttu töö. Te surute inimesi vaesusesse. Te võtate neilt nende elatise.“ Tema sõnul peab inimestel olema õigus teha ise oma otsused.

Ühtlasi rääkis DeSantis sellest, kuidas Floridas on COVID-19 viiruse raviks kasutatud edukalt monoklonaalseid antikehasid. Teatavasti välistas Bideni administratsioon selle ravivõimaluse, kuid alates ajast, mil meetod võeti kasutusele Floridas, on koroonapositiivsete haiglaravi vajavate patsientide arv seal järjest vähenenud ning nakatunute arv üks väiksemaid kogu ühendriikides.

Allikas: Epoch Times