Globalistist miljardär George Soros viib ellu senise Ameerika lammutamist

Maailm,
- Updated
©AFP/Scanpix
Vana mees, kes lammutab oma rahaga maailma – George Soros.

89-aastane Ungari päritolu miljardär George Soros jätkab sihikindlalt Ameerika hävitamist, kirjutab ajakirjanik Cheryl Chumney The Washington Timesis. Sest kuidas teisiti oleks võimalik mõista tema tegevust vasakpoolsete ja nn vähemuste toetamisel ja seda, mida ta on öelnud president Donald Trumpi ja kapitalismi kohta.

Viimase paari aasta jooksul on Soros üritanud mõjutada Ameerika Ühendriikide kohalike omavalitsuste õiguskaitset, toetades tohutute summadega talle meele järgi olevaid kohalike ringkonnaprokuröride kandidaate. Politico kirjutas juba augustis 2016, et George Soros viib USA õigussüsteemis vaikselt läbi n-ö kapitaalremonti. See jätkub ka praegu.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Juunis kirjutas Washington Post, kuidas George Sorose rahastatud fond PAC toetas kohalike süüdistajate valimiskampaaniat ning raha läks vasakpoolsete kandidaatide toetuseks. Ringkonnaprokuröri amet on USA-s kõige olulisem kohalik amet, mis kaitseb põhiseadust ja õigusriiki. See tähendab, et prokuröridel on suur võim ja neil on võimalik muuta väga paljut väga kiiresti.

Kuid loomulikult rahastab Soros ka kongressi kandidaate ja meediat, samuti kohalikke kogukondi. Näiteks tegeleb sellega 2005. aastal loodud mittetulundusühing Democracy Alliance, mille eesmärgiks on edendada nn progressiivset maailmavaadet USA-s. Politico kirjutab 2018 aastal, et Democracy Alliance’i doonorid, kelle hulka kuuluvad ka George Soros ja Tom Steyer, annavad vaikselt raha väikestele kogukondlikele organisatsioonidele.

Tegemist on strateegiaga võtta maha president Donald Trump ja see strateegia toimib n-ö üks valija korraga. See on ka strateegia, mis tegeleb musta raha annetamisega, mida on väga raske kindlaks teha ja veelgi raskem takistada.

Lisaks kasutab Soros Ameerika poliitika ja kultuuri mõjutamiseks hariduse rahastamist. Jaanuaris teatas Soros, et toetab uue Avatud Ühiskonna ülikoolide võrgustiku loomist, et „jagada natsionalismi vastast õpetust“. Teisisõnu tahab Soros, et järgmisele põlvkonnale õpetataks, kui halb on suveräänsus ja et noortest kasvataksid kuulekad maailmakodanikud. Soros ise nimetab seda oma kõige tähtsamaks ja püsivamaks projektiks. Kui see tõepoolest edukaks osutub, tähendab see piiride kadumist, maailmavalitsuse tekkimist ja Ameerika Ühendriikide hävimist sellisena, nagu me seda teame.

Allikas: The Washington Times

9 commentsOn Globalistist miljardär George Soros viib ellu senise Ameerika lammutamist

 • Avatar

  Mida rohkem rahastavad seda parem,siis on rahvuslaste vastupanu suurem

 • Avatar
  Patriots world wide

  Lause Soroselt – Ameerika lammutamine on minu elutöö tipuks. Fakt. Kui haige see inimene tegelikult on. Milline kurjus. Kes on teda üldse valinud.

 • Avatar

  Ülemaailmse korra unistuse teostamiseks on vaja USA, Hiina ja Venemaa demonteerida, teistest saab jagu nii või teisiti.

 • Avatar
  elame-näeme

  Tsitaat Soroselt 23. jaanuaril CNBC-le:
  „(Trump’s) problem is that the elections are still 10 months away,
  and in a r e v o l u t i o n a r y situation, that is a lifetime,“ Soros said.
  /(Trumpi) probleem on see, et valimisteni on veel 10 kuud,ja revolutsioonilises olukorras on see pikk aeg …/

  Demokraadid jt. on igasuguse demokraatia kukutamisel ja NWO teostamisel astunud järgmise sammu –
  tsiviilrahutused, plandeemia ja muu eelnev pole olnud piisavalt tõhus.
  Koroona tõrjumise profülaktikast sealne meedia kuuldavasti palju enam ei räägi, maske kasutatakse küll – näo varjamiseks.

 • Avatar
  Leo Viller

  Kuni viimase ajani tundus, et kõikide aegade ja kõikide rahvaste kõige suurem tankist on Martin Luther, aga kui nii edasi läheb, siis võib juba Soros taolise tiitli peale kandideerima hakata

 • Avatar

  Peab aru saama, et Soros ei tegutse üksi – tema peremehed (ja ta ise) on selle maailma juutidest pankurid – 99% maailma pankadest kuuluvad juutidele nagu Rockefellerid, Rotchildid, Baruchid ja mitmed teised – siin soovitaks lugeda sellist vapustavat raamatut kui “Wall Street and bolsevik revolution” -https://www.bookdepository.com/Wall-Street-Bolshevik-Revolution-Antony-Cyril-Sutton/9781905570355
  Nende eesmärk on muuta KÕIK Inimesed oma orjadeks – olgu ta siis valge, must, kollane või sinine, et olla ise selle maailma peremehed.
  Nendele nimedele on Soros vaid jooksupoiss sest nemad TRÜKIVAD selle raha OMA äranägemise järgi mida siis Soros kokku röövib.
  Natuke ka tausta ja konteksti: https://concen.org/content/europa-last-battle-2017

  • Avatar

   Täiendaks – Soros ei vii ellu ainult praeguse Ameerika lammutamist (mis iganes sellest veel järgi on) aga TERVE VALGE MAAILMA lammutamist.
   See on KÕIK meie siin valged eestlased, venelased, sakslased ja teised rahvad kes on Euroopa põliselanikud!!!
   Meenub mõne aasta tagune kisa kui Kreml keelas Sorose juhitavad “organid” seal ära kuulutades need ohuks riigile ja rahvale.
   Millal Eestis sama samm tehakse – enne kui hilja ja keskmine Eestlane näeb välja kui neegus Aafrikast?!

  • Avatar

   Tasub lugemist – kuidas “soroslased” töötavad Ameerikas – näitena toodud NewYork kus on organiseeritud raata-spioonide võrk kes jälgib kus politsei asub, et siis suunata oma vägivaldsete jõukude tegevust korra rikkumiseks.
   http://themostimportantnews.com/archives/shocking-evidence-that-indicates-that-somebody-is-trying-to-orchestrate-an-internal-uprising-inside-the-united-states

  • Avatar

   Soros on kõigest tankist, käilakuju keda sõimata, muud midagi. Huvitav fakt – kogu oma “poliitilise tegevuse” jooksul on Soros kulutanud üle kolme korra rohkem raha kui ta kunagi teeninud on. Kui inimesed teaksid, kes tema selja taga seisavad, kui lai on Sorose rahastajate ja toetajate võrk ühe rahva hulgas, siis saaksid nad aru kui õigesti ütles Jeesus Johannese 8:44. Kes tahab, vaatab ise järele.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused