Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Globalistist miljardär George Soros viib ellu senise Ameerika lammutamist

-
03.06.2020
Vana mees, kes lammutab oma rahaga maailma – George Soros.
© AFP/Scanpix

89-aastane Ungari päritolu miljardär George Soros jätkab sihikindlalt Ameerika hävitamist, kirjutab ajakirjanik Cheryl Chumney The Washington Timesis. Sest kuidas teisiti oleks võimalik mõista tema tegevust vasakpoolsete ja nn vähemuste toetamisel ja seda, mida ta on öelnud president Donald Trumpi ja kapitalismi kohta.

Viimase paari aasta jooksul on Soros üritanud mõjutada Ameerika Ühendriikide kohalike omavalitsuste õiguskaitset, toetades tohutute summadega talle meele järgi olevaid kohalike ringkonnaprokuröride kandidaate. Politico kirjutas juba augustis 2016, et George Soros viib USA õigussüsteemis vaikselt läbi n-ö kapitaalremonti. See jätkub ka praegu.

Juunis kirjutas Washington Post, kuidas George Sorose rahastatud fond PAC toetas kohalike süüdistajate valimiskampaaniat ning raha läks vasakpoolsete kandidaatide toetuseks. Ringkonnaprokuröri amet on USA-s kõige olulisem kohalik amet, mis kaitseb põhiseadust ja õigusriiki. See tähendab, et prokuröridel on suur võim ja neil on võimalik muuta väga paljut väga kiiresti.

Kuid loomulikult rahastab Soros ka kongressi kandidaate ja meediat, samuti kohalikke kogukondi. Näiteks tegeleb sellega 2005. aastal loodud mittetulundusühing Democracy Alliance, mille eesmärgiks on edendada nn progressiivset maailmavaadet USA-s. Politico kirjutab 2018 aastal, et Democracy Alliance’i doonorid, kelle hulka kuuluvad ka George Soros ja Tom Steyer, annavad vaikselt raha väikestele kogukondlikele organisatsioonidele.

Tegemist on strateegiaga võtta maha president Donald Trump ja see strateegia toimib n-ö üks valija korraga. See on ka strateegia, mis tegeleb musta raha annetamisega, mida on väga raske kindlaks teha ja veelgi raskem takistada.

Lisaks kasutab Soros Ameerika poliitika ja kultuuri mõjutamiseks hariduse rahastamist. Jaanuaris teatas Soros, et toetab uue Avatud Ühiskonna ülikoolide võrgustiku loomist, et „jagada natsionalismi vastast õpetust“. Teisisõnu tahab Soros, et järgmisele põlvkonnale õpetataks, kui halb on suveräänsus ja et noortest kasvataksid kuulekad maailmakodanikud. Soros ise nimetab seda oma kõige tähtsamaks ja püsivamaks projektiks. Kui see tõepoolest edukaks osutub, tähendab see piiride kadumist, maailmavalitsuse tekkimist ja Ameerika Ühendriikide hävimist sellisena, nagu me seda teame.

Allikas: The Washington Times