Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Hispaania sotsist minister ütles välja – immigratsioon tähendab Euroopale “uut verd”

-
30.07.2018
“Uus veri” ronimas üle Ceuta enklaavi piiritara.
© Reuters/Scanpix

Hispaania sotsialistist minister ütles ütles välja tõe, mida ilmselt paljud Lääne-Euroopa riigijuhid mõtlevad – rahvastiku vananemise vältimiseks tahetakse oma rahvas võõrastega segada või koguni välja vahetada.

Hispaania välisminister Josep Borrell ütles, et Euroopa vajab uut verd madala sündimuse korvamiseks.

“Euroopa demograafiline areng näitab, et kui me ei taha muutuda vananevaks mandriks, on vaja uut verd, ja meie sigimisvõimest ei paista seda uut verd tulevat,” lisas ta.

Niisiis ei võta liberaalne Euroopa ette midagi, et oma rahvast, keelt ja kultuuri alles hoida, vaid paneb rõhu nn moslemi sünnitusmasinatele ning aafriklaste tõuaretusele – ainult nii saab tõlgendada mõistet “uut verd”. Pole raske ette kujutada, mida tähendab lasterikaste moslemiperekondade ergutamine – ajaloos Hispaaniat korduvalt vallutada tahtnud maurid saavad oma tahtmise XXI sajandil rahumeelselt kätte.

Mitmed majandusanalüütikud on juba hoiatanud, et massiimmigratsioon ei hakka Euroopale pensione välja teenima ja seda mitmetel põhjustel – enamik sisserändajatest ei hakka tööle ja väheste töökamate teenistus ei korva tohutuid sotsiaalkulutusi, mis kaasnevad immigrantidega, alates nende ülalpidamiskuludest ning lõpetades keele- ja tööväljaõppega.

Lisaks pole Idamaade inimestel kombeks investeerida pensionifondidesse, vaid raha pannakse kohe enda pere ülalpidamisse – see tähendab, et ka eakate eest hoolitseb tugevate peretraditsioonidega ühiskonnas pere ise, seda ei jäeta mingite fondide hooleks. Või saadetakse raha koju suguvõsale. Lääs teenib paremal juhul vaid migrantide ostudelt, kuid mitte raha investeerimiselt.

Juba praegu on Lääne majandusruumis häirivaks teguriks see, et Kolmanda maailma inimesed ei jaga midagi lääneliku majanduse toimimisest ja selle seadustest – ja mida rohkem neid seal on, seda vähem on neil tarvidust integreeruda ning kõike seda õppida. Kindlasti aga ei usalda nad pensionifonde (mida ei usalda eurooplasedki), sest ei saa nende põhimõttest aru, eriti kui ollakse tulnud näiteks Eritreast või Jeemenist.

Nii jooksebki tühja Borelli ootus, et võõrad hakkavad Euroopas pensione välja teenima ja jääb vaid tõuparandus – tuleviku hispaanlased on veelgi tõmmumad ja islami usku.

ERR kirjutab, et Hispaania palus Euroopa Komisjonilt erakorralist abi seoses Vahemerelt saabuvate migrantide hulga suurenemisega, Brüsselis arutatakse palvet – selle edastas agentuur EFE, viidates  Euroopa Komisjoni ametlikule esindajale Natasha Bertole.

“Hispaania palus täiendavat erakorralist abi, me saime palve kätte ja menetleme seda,” ütles esindaja. See näitab, et inimkaubandusele uksed avanud sotsialistlik Hispaania koputab juba teiste ustele, nõudes sisseveetud immigrantide ülevõtmist.