Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Hüsteeriline kliimavõitlus on muutumas ülemaailmseks korralageduseks, mis võtab üha enam mässu mõõtmed

-
07.10.2019
Extinction Rebellioni kliimaprotest Londonis – leiba ja vaatemänge.
© Reuters/Scanpix

Kliimahüsteeria on võtnud mõõtmed, kus selles osalejad lähevad üle massilistele seaduste rikkumisele ja vägivaldsetele aktidele ning riikidel hakkavad tekkima probleemid avaliku korra hoidmisega.

Aktivistid nõuavad kliima- ja keskkonnakatastroofi väljakuulutamist, kasvuhoonegaaside heitme viimist netonulli 2025. aastaks, elurikkuse kaotamise peatamist ja uute “kodanikunõukogude” loomist kliimavõitluseks. Ehk siis nõutakse juba võimu üleandmist hüsteeritsevatele mässulistele.

Extinction Rebellion on teinud üleskutse alustada esmaspäevast “rahvusvahelist mässu”. Protestiaktsioonid on plaanis 60 linnas üle maailma.

Kliimaliikumise aktivistid blokeerisid esmaspäeval Amsterdamis ja Berliinis olulised liiklussõlmed osana järjekordsest kliimaprotestide lainest. Saksamaa pealinnas Tiergarteni pargi juures hõivasid umbes tuhat inimest protesti algul Grosser Sterni ringtee.

Amsterdamis blokeerisid meeleavaldajad suure tee Rijksmuseumi juures, mis on üks linna peamisi turismiatraktsioone. Meeleavaldus korraldati hoolimata linnavõimude keelust tänavatele koguneda. Protestijad eirasid ka politsei käsku liikuda autoteelt lähedalasuvale väljakule.

Pühapäevane niinimetatud avatseremoonia tõi Londoni kesklinnas tänavatele sadu inimesi. Londonis plaanitakse lisaks meeleavaldustele valitsusametite ees blokeerida ka olulised liiklussõlmed, nende seas Westminsteri ja Lambethi sild.

Austraalias ja Uus-Meremaal peeti kliimarühmituse Extinction Rebellioni allumatuse meeleavaldusel kinni mitukümmend protestijat. Sel nädalal on Austraalias plaanis ka teisi proteste, mille seas on mesilaste massisuremise etendamine, alastiparaad ja planeedi matuse rongkäik.

Queenslandi osariigis kaalutakse karmimaid karistusi meeleavaldajatele, kes häirivad tipptunni ajal liiklust. Sydney politsei asekomissar Mick Willing süüdistas meeleavaldajaid enda ja teiste ohtu seadmises ning hoiatas, et tulevikus selliseid häirivaid proteste ei sallita.

Kliimahüsteerikud on saavutamas seda, et nende mõtlematud aktsioonid algatavad massirahutusi, mis toovad kindlasti kaasa ka märatsemisi – sellised anarhistlikud aktsioonid tõmbavad alati kaasa vägivallatsejaid.

Kogu see ettevõtmine on nii hästi dirigeeritud, et tahes-tahtmata tekivad võrdlused 1960-1970. aastate rahuliikumistega, mida rahastas KGB. Järsku on praeguse kliimaliikumise taga samuti FSB ja Hiina rahad – sellisel kujul kliimaneutraalsus nõrgendab Lääne majandusi sedavõrd, et need muutuvad jõuetuks agressiivsete pooltotalitaristlike režiimide ees, kes ise deklareerivad kliimapõhimõtteid ainult sõnades. (BNS-UU)