Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Iiri teismelised peavad tänavalahinguid immigrantidega

-
19.05.2015
iiri mütoloogia

Juba siis, kui algas teiste rasside massiline sissetoomine Euroopasse, oli selge, et lõpptulemuseks saavad olla ainult konfliktid, hullemal juhul rassisõda. Selle märke leiab kõikjalt Euroopast, isegi Iirimaalt, kus ligi 98% elanikkonnast on valged.

Eelmisel nädalal levis internetis video, kus kuni 80 nugade ja raudlattidega relvastatud teismelist võitlevad pealtnäha elu ja surma peale Dublini põhjaosas, kirjutab Irish Mirror. Võitlesid omavahel mustad ja valged teismelised.

Videos on näha raudlatte kandvaid lapsi ja üht vanemat teismelist noaga teist last ähvardamas. Lähedal asuval muruplatsil mängisid väiksemad lapsed, kes olid ilmselgelt šokeeritud. Võitlus kestis neli minutit kuni politsei saabumiseni.

Kohalikud elanikud kirjeldasid oma emotsioone. Üks noor ema sõnas: “See on väga ehmatav. See on täiesti šokeeriv. Väikesed lapsed mängisid murul ja nägid, kuidas see kõik juhtus.”

“See oli täiesti tõsine võitlus. Politsei saabus ja kõik jooksid laiali. Õnneks jõudsid nad kiiresti kohale,” kirjeldas ta.